Kaja w finale Miss Województwa ZDJĘCIA Z GALI

Kaja Kolasińska (20 l.) ze Strzałkowa przeszła kolejny etap prestiżowego konkursu piękności Miss Województwa Wielkopolskiego i zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się 31 maja. Wtedy też poznamy najpiękniejszą mieszkankę naszego województwa. Wcześniej Kaja weźmie udział w zgrupowaniu przedfinałowym, który przygotuje uczestniczki do udziału w finale. O szczegółach ostatniego etapu konkursu poinformujemy już wkrótce, a teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć z gali półfinałowej.

Poniżej publikujemy pełną treść wywiadu, jaki na początku lutego udzieliła nam Kaja. W rozmowie z nami opowiedziała o swojej pasji, o tym co ją inspiruje oraz o planach na przyszłość.
Na początek kilka zdań o sobie.
Mam 20 lat, mieszkam w Strzałkowie. Jestem studentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Po studiach zamierzam otworzyć własną działalność. Próbuję swoich sił w branży finansowej, pracując jako doradca finansowy. W wolnych chwilach pracuję też jako modelka w sklepie odzieżowym swojej mamy. Najbliższą przyszłość wiążę z moją uczelnią, chcę dobrze przygotować się do swojego zawodu i być w tym najlepsza. Kosmetologia to moja pasja.
Jak wygląda Twój typowy dzień ?
Mój dzień wygląda tak samo jak dzień przeciętnego obywatela, czyli pracuję, a w weekendy uczę się. No i oczywiście zawsze muszę znaleźć kilka godzin na trening w Fitness Klubie, co jest dla mnie wielką przyjemnością i relaksem.
Skąd w ogóle zainteresowanie modelingiem? Czy chciałaś zostać modelką już jak byłaś mała?
Myślałam o tym już wcześniej, gdy moja siostra Nikola startowała w wyborach Miss Wielkopolski, jednak dopiero teraz dojrzałam do tej decyzji i stąd moja kandydatura w wyborach. Może małym, dodatkowym impulsem były opinie klientek sklepu odzieżowego, w którym jestem modelką i to one twierdziły, że powinnam szukać nowych doświadczeń w tym kierunku.
Czy konkurs w którym aktualnie bierzesz udział – Miss Województwa Wielkopolskiego – to pierwsze tego typu wydarzenie z Twoim udziałem?
Tak, to jest pierwszy udział w tego typu imprezie. Traktuję to jako przygodę i fajną zabawę.
Kto jest dla Ciebie autorytetem? Czy jest w świecie mody osoba, która Cię inspiruje ?
Posiadanie autorytetu pomaga zakładać sobie cele i do nich dążyć, rozwijać się i mieć pewność, że jest ktoś kto w razie niepewności służy poradą, chociaż nie bezpośrednio. W przypadku znanych osób ciężko o rozmowę, ale ich postępowanie i wypowiedzi mogą stanowić cenny zbiór porad. Moją inspiracją są moi rodzice i nie chodzi tutaj o mój przyszły zawód, ale o ich podejście do życia. Są oni bardzo konsekwentni i zawsze dążą do celu i dzięki temu osiągają wszystkie cele życiowe i ja też chciałabym mieć taki sposób na życie. Inspiracją dla mnie w świecie mody jest Maja Sablewska, która według mnie ma bardzo dobre wyczucie stylu.
Czy wiążesz z modelingiem swoje dalsze plany?
Jak już wspomniałam powyżej, traktuję to jako przygodę i jeżeli udałoby mi się dojść na sam szczyt to na pewno wykorzystałabym tą pozycję, aby pomóc i uszczęśliwić małe, ciężko chore dzieci, które w życiu nic złego nikomu nie zrobiły, a już zostały bardzo pokrzywdzone przez los.
Twoja ulubiona rzecz w Twojej szafie to…?
Gdy byłam nastolatką moja garderoba opierała się tylko i wyłącznie na odzieży sportowej. Z wiekiem moja świadomość mody dojrzała i dlatego preferuje teraz łączenie stylu eleganckiego ze sportowym.
Jakie jest Twoje ulubione miejsce na Ziemi?
Moim wymarzonym miejscem są rajskie plaże z przepiękną, błękitną wodą, ale to są tylko miejsca, gdzie mogę spędzić wspaniałe wakacje, jednak moim ulubionym miejscem jest mój dom rodzinny, gdzie w otoczeniu najbliższych czuję się bardzo bezpiecznie i wiem, że tam mi nigdy nic nie grozi.
Czy jest coś co wyprowadza Cię z równowagi?
Ogólnie wydaje mi się że jestem oazą spokoju, jednak są rzeczy, a może bardziej ludzie, którzy potrafią wyprowadzić mnie z równowagi. Są to przeważnie osoby, które same nie potrafią, albo nie chcą osiągnąć czegoś w życiu, ale za to bardzo dobrze krytykują tych, którzy mają cel w życiu i do niego dążą.
I na sam koniec pytanie, które być może szczególnie zainteresuje męską część naszych Czytelników. Czy masz partnera życiowego?
Tak, mam obecnie partnera i bardzo się z tego cieszę, ponieważ bardzo mnie mobilizuje i wspiera w realizacji moich planów i marzeń. Jest to wspaniałe uczucie mieć kogoś u swego boku, kto zawsze służy pomocą i dobrą radą. Kochani jeśli byście chcieli mnie wspierać w moich dążeniach, proszę Was o wsparcie i głosy na na facebookowej stronie Miss Województwa Wielkopolskiego. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Jeden komentarz

  1. Gratulacje i trzymamy kciuki;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.