Mieszkaniec powiatu posiadał metamfetaminę

Wrzesińscy policjanci rozpracowali 20-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem środków odurzających oraz substancji psychotropowych z nielegalnego rynku narkotykowego nie ograniczają się tylko do działań na terenie jednego powiatu. Tego przykładem jest zatrzymanie 20-letniego mężczyzny, do którego doszło na terenie powiatu słupeckiego.

Policjanci z słupeckiej komendy na prośbę wrzesińskich policjantów z pionu kryminalnego 16 lutego br. o godzinie 12:45 u 20-latka w miejscu zamieszkania ujawnili ponad 307 gramów substancji psychotropowych. Podczas wykonanego testu okazało się, że jest to metamfetamina.

W związku z tym, że ta ilość została zakwalifikowana jako znaczna, zostało wszczęte śledztwo prokuratorskie. W trakcie analizy materiałów okazało się również, że 20-latek udzielał innym osobom posiadane substancje psychotropowe.

W końcowym etapie prokurator postawił mieszkańcowi powiatu słupeckiego dwa zarzuty w postaci posiadania znacznej ilości i udzielania substancji psychotropowych celem osiągnięcia korzyści majątkowej. 20-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

  1. No mam taką cichą nadzieję, że to Miker ze Strzałkowa. Lata płyną a Policja nie potrafiła sobie poradzić z cwanym dzieciaczkiem, który od lat ilu ? 5 ? 6 ? trudni się tym procederem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.