Dostali dramatyczne zgłoszenie. Co się stało?

Dramatyczne zgłoszenie dziś rano dostały służby ratunkowe z naszego powiatu. Z informacji wynikało, że mężczyzna chce się podpalić. Pod wskazany adres w Słupcy natychmiast ruszyło pogotowie, policja i straż pożarna. Mężczyzna był zamknięty w domu, ale strażakom szybko udało się dostać do środka. Na szczęście słupczanin nie zrealizował swych gróźb. Skończyło się na strachu.

11 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Na jakiej ulicy to bylo

 2. We własnym domu niemożna ??!

 3. Jeżeli był pijany, to po pierwsze od razu powinien trafić na osiem tygodni przymusowego leczenia. Po drugie, powinien zostać obciążony kosztami akcji ratowniczej. On sam osobiście, nie rodzina, żebyśmy się dobrze zrozumieli…

  • Wolne media

   Najlepiej było by Wiesiu żeby go z tobą zamknęli na 8 tygodni.

  • Powinien być odesłany na leczenie nic nie da że wrócił do domu mieszka sam w nieogrzewanym domu prędzej czy później zamarznie jak będzie takie mrozy.

  • Zdrowy rozsądek

   Ma Pani rację
   Rodziny często doskonale wiedzą z jaka patologia psychiczną borykają się ich najbliżsi i nic z tym nie robią, a tutaj z automatu leczenie psychiatryczne na cito i jeśli jest osobą uzależniają % to odwyk i koszty akcji do pokrycia koniecznie lub roboty społeczne jeśli nie ma możliwości finansowych.

 4. Ciekawe, że policja nie ma tego zdarzenia w swojej ksiązce interwencji.

 5. Nie oceniam, bo nic dzieje się bez przyczyny !.

 6. Słupczanin

  Tu w na sygnale połowy albo w więcej akcji nie ma podawanych…

  Omijamy bo co…

  A jak o pożarach to większość z Cienina… czyli w Cienienie pali się dużo a w reszcie gminy/powiatu sporadycznie???

  Skoda że straż na sygnale wyjeżdża kilka razy częściej niż się tu artykuły pojawiają, przed 1989 to bym wiedział po co jechali a teraz?…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.