W Giewartowie pędził 114 km/h

Wczoraj w Giewartowie policjanci zatrzymali pirata drogowego, który za nic miał przepisy ruchu drogowego. 22-latek swoim mitsubishi pędził przez tę miejscowość, w terenie zabudowanym, 114 km/h. – Stracił prawo jazdy, nałożono na niego mandat karny i dopisano punkty karne – informuje Marlena Kukawka ze słupeckiej policji.

8 komentarzy

 1. Zapraszamy do Orchowo czy nawet do Osowca jezdza jak wariaty nawet i bez prawo jazdy sie znajdą droga zabudowana a pedza i sie popisuja przed wszystkimi..

 2. Brawo słupecka drogówka!!! Oby tak dalej, to na drogach będzie bezpieczniej. Pozdrawiam słupeckich policjantów.

 3. Ale mondry…:(

 4. W Giewartowie? To pewnie tam za cmentarzem na tej prostej gdzie dwa domy na krzyż są. Też mnie tam kiedyś zlapali. Totalny idiotyzm zeby tam byl teren zabudowany.

  • Rowerzystka

   Gratuluję! Droga nie jest tam zbyt szeroka, są liczne wzniesienia ograniczające widoczność, a i tak fanów szybkiej jazdy nie brakuje. Proponuję przejść się pieszo tą trasą, albo wybrać się na wycieczkę rowerową wśród tych pędzących samochodów… Może wtedy spojrzy Pani na bezpieczeństwo na drodze z perspektywy innych użytkowników drogi i nabierze pokory.
   Pozdrawiam

  • MIeszkaniec

   Pani Marto a my mieszkańcy Tych kilku domów ,chodzimy tą droga z dziećmi i nie czujemy się bezpiecznie. NIe ma tam chodnika , nie ma pobocza ,a nie każdy kierowca jedzie z bezpieczna prędkością. Ja się ciesze , że POLICJA gości na naszej ulicy .

  • policja łapie tylko frajerów cwaniaczkowie mają janosika i cb , o kant d. takie stanie z radarem

 5. Wesolo sie cos robi w Giewartwie jak nie ryby lowil koszykiem to jezdza na gazie..
  Jazdza z predkoscia a policja to utrzymuje predkosc jak jezdzi w terenie zabudowanym wszyscy lamia prawa hahhha. Bajeruja zamiast pilnowac a maseczki ich obowiazuja..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.