15 komentarzy

 1. Tego idiote co poszedl na trzeciego to tylko zamknac do konca zycia…Jak jade z rodzina i musze przewidywac takie zachowania nieodpowiedzialnych kierowców…wiele razy musialem zwolnic prawie do zera i zjechac na pobocze bo skonczyloby sie tragedia…Mam nadzieje ze nikt mocno nie ucierpiał..

  • Nie lubię poniedziałku

   Na miejscu wykastrowac . A po dniu utopić w kwasie solnym. ŻEBY NIE BYLO ŚLADU PO GLUPKU .

 2. Czasami ludzie wyprzedzają licząc na to że ten z naprzeciwka ucieknie do rowu – ten nie uciekł.

 3. No i się nie zmieścił:(((

 4. i tak ja bym tam byl to i jak bym przerzyl to zlapal bym za klucz i połamał mu nogi i rencie

  • zwolniłem film tu wszystko było by ok gdyby punto przyspieszało po zakonczeniu wyprzedzania z nad przeciwka również jego zachowanie doprowadziło do tej kolizji aut, chyba kazdy jezdzi z rozumem i powinien widzącą sytuacje zareagowac a tu ciele w fiacie

  • pn-pt 6.30 zapraszam na odcinek Słupca -Września co chwilę taki jedzie, bo spieszy się do pracy na 7.00,

 5. Nie wygląda jak wyprzedzanie na trzeciego, bo niby gdzie mieliby zjechać Ci kierowcy?
  Może kierowca, który zjechał zasłabł na przykład?

 6. jedziesz 40 to jeszcze cie stuleja zabije

 7. Kibic lecha poznań widzę. W 14 sekundzie.

  • Słupczanin

   To wiele wyjaśnia. Szalika w oknie wywiesić nie zapomniał, ale patrzeć na drogę już tak. Poza tym z takim szalikiem nie powinien się tak daleko od Poznania wypuszczać, bo świadczy to o głupocie i kuszeniu losu. Jak powszechnie wiadomo za Poznaniakami raczej nikt poza terenem byłego woj. poznańskiego nie przepada, więc w okolicach Strzałkowa powinien zrobić postój na jego ściągnięcie i schowanie, żeby do Słupcy wjechać już “na czysto”.

 8. Tak się kończy nasze kozaczenie narodowe. Nie raz jechałem samochodem… ograniczenie do 40 a już na zderzaku siedzi jakiś pajac. Już mruga, skacze na boki bo się niecierpliwi. Powinni dawać wysokie OC i punktu karne dłuższe bo same Kubice u nas.

  • A pozatym ..... ...

   Nie Punto przyspieszyło tylko ten z kamerą zwolnił geniusze. Sami eksperci jak od Tupolewa. A nawet gdyby przyspieszyło to tamten thebil nie miał prawa wpakować się na jego pas prawda?! Nie zawsze nadmierna prędkość musi być przyczyną wypadku, to tak jak niezapięte pasy. Owszem, popełniasz jakieś wykroczenie ale ktoś inny jest sprawcą zdarzenia bo uderza w ciebie. Ja mam na tyle komfortową sytuację, że jeżdzę dużym dostawczakiem i zawsze jadę środkiem pasa ( mam do tego prawo). Nie zjeżdżam do rowu zasuwającym, popapranym motocyklistom i nie chowam się gdy ktoś z przeciwka wyprzedza na trzeciego. Zawsze działa. Widząc dużą furę każdy przyhamuje.
   Wyprzedzaj gdy masz do tego warunki! Jak chcesz – wal na czołowe, najwyżej mi koło urwiesz.

 9. W 13 sekundzie widać za sprawcą następny samochód, więc” brał” na trzeciego. Kolejny król polskich szos. Niech już nowe przepisy odnośnie karanie takich wariatów wejdą w życie.

  • Dlaczego Punto przyspieszyło? Trzymał się środka i ścięły się bokami. To też jakieś dziwne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.