Zatrzymany za nielegalną uprawę konopii

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zajmujący się przestępczością narkotykową i kryminalną zatrzymali mieszkańca gminy Strzałkowo, który założył nielegalną plantację, gdzie uprawiał konopie. Za taką działalność grozi mu do 3 lat więzienia.
Słupeccy kryminalni wspólnie z kolegami z Poznania ustalili, że 33-latek może zajmować się nielegalną uprawą konopi. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Okazało się, że w swoim mieszkaniu mężczyzna urządził sobie niemałą plantację nielegalnych roślin. Funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzewów w różnej fazie wzrostu, specjalny namiot, oświetlenie wspomagające wzrost, wentylatory i inne urządzenia oraz przedmioty wykorzystywane do domowej uprawy.
Amator marihuany został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut wytwarzania środków odurzających i uprawy nielegalnych konopi. Wycięte krzewy zostaną przesłane do dalszych badań do Laboratorium Kryminalistycznego.

7 komentarzy

 1. Latający Holender

  Mój Boże taka strata. Szkoda krzaków, usiąść i płakać.

 2. szkoda tego miłośnika ogrodnictwa i za to do k…. ma iśc

 3. Słupczanin

  Jakie ładne kwiatki 🙂

 4. Niech w koncu zalegalizuja marihuane!!!!!!!!

 5. Zawsze mnie zastanawiało w jaki sposób “psiarnia” potrafi wytropić takiego “ogrodnika” ? Czy idą za sprzedanymi nasionami w necie, czy się sugerują większymi rachunkami za prąd 🙂 A może życzliwy kolega “uchol” szepnął coś, bo zazdrościł…? Ale w sumie dobrze, że likwidują to gó-no…!!!

 6. Nic nie dzieje się samo.
  Ale akurat maryche trzeba wyplenić
  dla naszego spokoju i zdrowia naszych dzieci.

  • Widzę Słupecki zaścianek nadal nie wie że zakazywanie i walka przynosi odwrotny w zamiarach skutek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.