Potwierdziło się najgorsze. Jakub nie żyje


Jak potwierdziła słupecka prokuratura, w szpitalu zmarł Jakub, młody kierowca BMW, który w czwartek 26 lutego uległ wypadkowi na drodze K92 w okolicach Mostostalu w Słupcy. Jakub uderzył w drzewo i stracił przytomność. Siła uderzenia była tak duża, że utknął w pojeździe. Strażacy, używając narzędzi hydraulicznych, wydostali go z pojazdu i przekazali załodze karetki pogotowia. Jakub trafił następnie na intensywną terapię do szpitala w Koninie. Przyczyny wypadku nie są jednoznaczne. Cały czas trwa prokuratorskie śledztwo, które ma wyjaśnić jego okoliczności. Bliskim Zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

17 komentarzy

 1. Słupczanin

  Szkoda człowieka, ale młody jego wiek i znaczek na masce auta, nie wróżył niestety nic dobrego w naszych realiach…

  Koło Mostostalu jedziemy 50km/h – przy takiej prędkości auto by się na drzewie zatrzymało a nie owinęło wokół !!!

  Nawet w artykule jest napisane “siła uderzenia była tak duża”

  Całe szczęście w nieszczęściu dla jego rodziny że nikomu innemu krzywdy nie zrobił…

  • nie pomyślałeś o tym że nie jest to wina kierowcy z BMW najłatwiej kogoś ocenić nie mając pojęcia o tym zdarzeniu od podstaw nie zastanowiłeś się jak doszło do tej kolizji….

  • Jakie ma znaczenie znaczek na masce
   Czlowieku ,zbędne Twoje komentarze ,uszanuj ból Rodziny.

  • Uważaj “Słupczanin” aby Tobie nie przytrafiła się taka tragedia,chłopiec został zepchniety przez inne auto w czasie wyprzedzania i to nie była Jakuba wina,przeżywam śmierć Kuby jak własnego dziecka mimo że Go nie znałem, tak samo przeżywa cała Słupca i nie życzymy sobie takich prymitywnych postów !!!.Spij w spokoju Kubuś !

  • Ale jemu ktoś zrobił…

 2. Jak zwykle nagonka na BMW. Kondolencje dla rodziny

  • Nie nagonka tylko kolejna tragedia z udziałem młodego człowieka i bmw w naszym regionie !!!

 3. Zamknijcie się wszyscy. Dlaczego redakcja nie wyłączy możliwości komentowania?

  • Naprawdę szkoda chłopaka. Ale jednak jest jakaś klątwa na tych bmw

  • Nie wyłączy bo lubi jak jeden na drugiego napuszcza. A spróbuj napisać zły komentarz pod artykułem sponsorowanym to go światło dzienne nie ujrzy.

 4. Najszczersze wyrazy współczucia dl Rodziców Śp. Jakuba.

 5. Wyrazy współczucia dla rodziny

 6. nieznajomaa

  Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich Jakuba… a do wszystkich,którzy w tej tragedii widzą “znaczek” na aucie powiem jedno – jesteście bez honoru i empatii.

  • Szanowna pani to zupełnie jak ci którzy pod informacjami o ilości zmarłych na covid zamieszczają wesołe buźki lub piszą chamskie komentarz. Każda informacja o śmierci kogoś powinna być traktowana z szacunkiem dla zmarłego i opłakujących go. Niestety dopóki dotyczy to kogoś nam obcego i można to robić w pewnym sensie anonimowo w internecie tak się dzieje, dopiero kiedy dotyka to kogoś nam bliskiego sytuacja się zmienia. Po prostu dzisiaj brakuje empatii i zrozumienia.

 7. Co wy gadacie o zepchnięciu jak nawet redakcja pisze ze w niewyjaśnionych okolicznościach. Z kolei dwie osoby które to widziały mówią mi ze robił rajd już od strzałkowa i przed Slupca próbując wyprzedzić dwa kolejne samochody zwyczajnie go zarzuciło…
  Za szybko wyciagneliscie wnioski ze został zepchnięty bo widzieliście poobijany prawy bok.

 8. ze zdjęć widać, że gdyby ktoś przed nim był na pasie ruchu i zajechał mu drogę to uderzyłby w niego przodem, nie zdążył by zahamować, a przód ma cały nienaruszony, to czyja wina, chyba nie tego z przodu, bo chyba nikogo z przodu nie było, bo nikt mu drogi nie zajechał, bokiem stuknął w inny bok i obaj wypadli, musiało go z prędkości zarzucić na inny samochód, walnął bokiem w niego i wypadł na pobocze, przykre że nie żyje, ale to jak było to już zabrał ze sobą i trudno teraz kogoś obwiniać, trudna, bardzo trudna sprawa do rozwikłania

 9. Ci co go bronią to pewnie rodzinka i koledzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.