KIEDY? GDZIE? CO? Zapraszamy na trybuny

 

Piątek 4 czerwca

Słupecka Liga Orlika

12 kolejka

godz. 18:30 Jóźwiak Materiały – Sparta Ratyń

godz. 19:10 Qźnia Talentu – Lenie Zagórów

godz. 19:50 Sklonowani Zagórów – Meble Mikołajczyk

awansem:

godz. 20:30 Sparta Ratyń – Szkółka Drzew Idzik

Sobota 5 czerwca

Piłka nożna Trampkarz, godz. 10:30 Płomień Nekla – ZKS Orły MOS Zagórów

4 liga kobiet, godz. 16:00 Słupczanka Słupca – AZS UAM II Poznań

Niedziela 6 czerwca

Rekreacja, godz. 10:00 Aktywny Dzień Dziecka z Boginiami Bieżni i MOSiRem – Stadion Leśny

Piłka nożna Młodzik, godz. 11:00 ZKS Orły Zagórów – Błękitni II Psary Polskie

godz. 11:00 Oranje Sport Turek – SKP MOS Słupca

godz. 14:00 SKP Słupca – Tulisia Tuliszków

godz. 14:30 Olimpia Koło – SKP Słupca

Trampkarz, godz. 10:00 SKP Słupca – Oranje Sport Turek

Junior, godz. 10:00 Błękitni Psary Polskie – Czarni Ostrowite

A Klasa, godz. 17:00 GKS Rzgów – ZKS Orły Zagórów

godz. 17:00 Orzeł Kawęczyn – Hetman Orchowo

Klasa okręgowa, godz. 12:00 Polanin Strzałkowo – Orzeł Grzegorzew

5 liga, godz. 17:00 MKS Dąbie – Vitcovia Witkowo

godz. 17:00 SKP Słupca – Polonus Kazimierz Biskupi

Poniedziałek 7 czerwca

Słupecka Liga Orlika

5 kolejka – przełożona

godz. 18:30 Sparta Ratyń – Jóźwiak Materiały

godz. 19:10 Lenie Zagórów – Qźnia Talentu

godz. 19:50 Meble Mikołajczyk – Sklonowani Zagórów

Wtorek 8 czerwca

Piłka nożna Trampkarz, godz. 18:00 Orzeł Grzegorzew – Hetman Orchowo

Środa 9 czerwca

Piłka nożna Wielkopolska Liga Juniorów, godz. 16:00 SKP MOS Słupca – Warta Poznań

Klasa okręgowa, godz. 18:00 Czarni Ostrowite – Kasztelania Brudzew

godz. 18:30 Polonia Golina – Polanin Strzałkowo

5 liga, godz. 18:00 Zjednoczeni Rychwał – SKP Słupca

godz. 18:30 Vitcovia Witkowo – Tulisia Tuliszków

Piątek 11 czerwca

Słupecka Liga Orlika

13 kolejka

godz. 18:30 Meble Mikołajczyk – Qźnia Talentu

godz. 19:10 Lenie Zagórów – Jóźwiak Materiały

 

Redakcja nie odpowiada za zmiany w terminarzach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.