Szósty raz walczyli o Czarną Kotwicę

Za nami czwarta odsłona tegorocznego cyklu Grand Prix Jeziora Powidzkiego  – Grupa Partner. Tym razem 35 żaglówek w 7 klasach rywalizowało w VI Festiwalowych Regatach o Czarną Kotwicę w Przybrodzinie. Wszystkim bez względu na uzyskane wyniki serdecznie gratulujemy! fot. “Z Wiatrem i pod Wiatr”

Klasa Katamaran
1. Taipan – Jakub Drygas, Leon Drygas ( 1,1,1,1*) 3 pkt
2. Nacra 765 – Mikołaj Hirsch, Tomasz Krysiński ( 2,2,2,2*) 6pkt.
3. Mad Max – Dominika Wróblewska, Marta Bakaj ( 3,3,3,3*) 9 pkt.

Klasa T1
1. Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona ( 1,1,1,3*) 3 pkt.
2. Grom – Leszek Woliński, Andrzej Rygielski ( 2,2,2*,1) 5 pkt.
3. Rykoszet 6 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc ( 7*,4,3,2) 9 pkt.
4. Ewi – Jacek Szymański, Ewa Szymańska ( 4,3,5*,4) 11 pkt.
5. Lima – Jakub Piasecki, Wojciech Hoch, Maciej Kuznowicz ( 6*,5,4,5) 14 pkt.
6. Pico Plus – Jacek Fąfara, Artur Trzebiński ( 3,6,6,6*) 15 pkt.
7. Odyseja – Piotr Walczuk, Antoni Górski ( 5,7,7,DNF*) 19 pkt.
8. Samsara – Dariusz Struś, Cezary Sawicz, Wojciech Wawrzyniak ( 8,8,8,DNS*) 24 pkt.

Klasa T2
1. OLI – Oliwia Feret, Tomasz Feret, Miron Bleja ( 1,1,3,4*) 5pkt.
2. Rafa 2 – Marcin Macioszek, Michał Maćkowiak ( 3*,2,2,1) 5 pkt.
3. Furia – Tomasz Siwiński, Arkadiusz Srokowski, Magdalena Siwińska ( 2,4*,1,3) 6 pkt.
4. Krwawa Mary – Maria Gaca, Tomasz Gaca ( 5,5,6*,2) 12 pkt.
5. Perfect Speed – Paweł Pacześniak, Dariusz Szczepański ( 4,3,5,5*) 12 pkt.
6. Porto – Kacper Maciejewski, Mirosław Maciejewski ( 7,8,4,8*) 19 pkt.
7. Harvest Moon – Paweł Pawlicki, Agata Pawlicka, Agnieszka Wareńczak ( 6,7,7Z*,6) 10 pkt.
8. Rauschling – Ryszard Derda, Kacper Rajzner, Wojciech Woźniak (8,6,8*,7) 21 pkt.

Klasa T3
1. Black & White – Mirosław Sztuba, Roman Dybek, Dawid Garguliński ( 1,3*,1,1) 3 pkt.
2. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Dawid Sikora, Wojciech Szymkowiak ( 3,1,3*,2) 6 pkt.
3. Neja & Rychu – Emil Derda, Sebastian Rulak, Jacek Kasprzyk ( 2,2,2,3*) 6 pkt.

Klasa Czarter
1. Eliza & Duńczyk – Tomasz Makowski, Krzysztof Wojciechowski ( (1,1,1,1*) suma 3pkt.
2. Sting Ray – Jacek Rzeźnik, Małgosia Rzeźnik, Damian Rzeźnik, Daniel Rzeźnik ( 2,4*,3,2) 7 pkt.
3. Catalina – Piotr Cieślewicz, Katarzyna Pawlak – Cieślewicz ( 3,2,2,3*) 7 pkt.
4. Hope- Jakub Paprota, Tomasz Jóźwiak, Natalia Jóźwiak, Sebastian Rudnicki ( 4,3,4,DNF*) 11 pkt.

Klasa Trias
1. Windbrandt – Paweł Brona , Bartosz Mikołajczak ( 4*,1,1,3) 5 pkt.
2. Amigo – Radosław Maciejak , Michalina Maciejak, Barbara Kretkowska, Alicja Fedorowicz ( 3*,2,2,1) 5 pkt.
3. Luźne Wanty – Marcin Wróblewski, Łukasz Muciok( 1,3,4*,2) 6 pkt.
4. Moana – Piotr Kuchciński, Ksawery Kuchciński – Styczyński ( 2,4,3,DNF*) 9 pkt.

Klasa Open
1. Warior II – Krzysztof Ziaja, Bartosz Kwaśny, Wojciech Kowalski ( 1,1,3*,1) 3 pkt.
2. APP – Dariusz Górczyński, Przemysław Drozd ( 3,2,1,3*) 6 pkt.
3. Paczka z Rusiborza – Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Ignacy Kuźniewski ( 2,3*,2,2) 6 pkt
4. POL 135 Ślesin – Kacper Gębicki, Piotr Paruszkiewicz, Natalia Janczewska ( 4,4,4,4*) 12 pkt
5. Ćma – Marcin Pinczyński ( DNS, 5,DNF, DNS) 17 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.