Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy w gminie Zagórów. Na drodze powiatowej w okolicy Imielna samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga została zabrana do szpitala. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
fot. OSP Zagórów


















Dobrze ze innych nie pozabijał. Idoota jedzie 170 km na godz
ciekawe jak ty bys zareagowal gdyby ktos ci to w twarz powiedzial jakby twoj syn zmarl w takich okolicznościach… wstyd
Przecież kierowca przeżył, czyli przyczynił się do śmierci kolegi pasażera….
skad wiadomo kto kierowal?
Odpowiedzialność za tę tragedię ponoszą ci, którzy handlują narkotykami. To właśnie przez nich ludzie nie myślą trzeźwo. Mam nadzieję, że pieniądze, które zarabiają na krzywdzie innych nie przyniosą im szczęścia.