Dodatki męskie Lavard

Moda męska cieszy się znaczącym wzrostem zainteresowania przez panów. Coraz więcej mężczyzn codzienne zestawy komponuje z dbałością o detale. Zawdzięczamy to szerokiej dostępności materiałów, upowszechnianiu się różnych krojów oraz dodatków.

Moda męska cieszy się znaczącym wzrostem zainteresowania przez panów. Coraz więcej mężczyzn codzienne zestawy komponuje z dbałością o detale. Zawdzięczamy to szerokiej dostępności materiałów, upowszechnianiu się różnych krojów oraz dodatków. Popularność zyskał styl smart casual, który nobilituje eleganckiego mężczyznę w codziennych sytuacjach. Panowie coraz odważniej sięgają po nietypowe kiedyś elementy ubioru oraz łączą tkaniny i kolory. Duży wpływ na modowe wybory panów upowszechnianie się wpisów o modzie męskiej, które są kopalnią pomysłów. Aktualnie wielkie znaczenie mają dodatki. To one wpływają na ostateczny kształt stylizacji. Najważniejsze z nich to muszka, skarpety i pasek. Przyjrzyjmy się dodatkom, które pojawią się w niejednej męskiej kolekcji w tym sezonie.
Dodatkiem, który zdobi wszystkie eleganckie i formalne stylizacje krawat. Zanim uzyskał swoją aktualną formę był militarną chustą wiązaną pod szyją. Szybko opanował modę męską. Aktualnie występuje w kilku rodzajach, które mają znaczący wpływ na jego formalność. Nie bez znaczenia jest także materiał oraz jego wzór. Wyróżniamy kilka szerokości krawatów, które są mierzone w najszerszym punkcie. Z uwagi na materiał występują krawaty lniane oraz te z mikrofibry. Sznytu nadają im węzły, wśród których wymienić należy 3 najczęstsze. Mowa o węźle typu Windsor, four in hand oraz węźle św. Alberta. Najpopularniejszym u polityków oraz celebrytów jest węzeł typu Windsor. Niemniej ciekawy jest typ „prosty”, który tworzy osobliwą łezkę poniżej węzła. Wielu Panów ceni bardziej eleganckie rozwiązanie, czyli muszkę. Jest ona fundamentem najbardziej eleganckiej mody męskiej. Nie oznacza to, że współcześnie jej zastosowanie ogranicza się tylko do fraka i smokingu. Muszka opanowała stylizacje weselne w połączeniu z garniturem, a także zestawy smart casualowe z marynarką. Można śmiało stwierdzić, że muszka od nowa wkroczyła do mody męskiej i jest niezwykle popularna. Dzieli się na modele eleganckie, ręcznie wiązane oraz te mniej formalne, np. w oryginalny wzór. Obecnie wychodzi z ram ubioru wizytowego i gruntuje swoją pozycję w modzie miejskiej. Świetnie wygląda w zestawach z białą koszulą i szelkami.
Poniżej krawata lub muchy znajduje się poszetka. Warto odpowiedzieć sobie czym właściwie jest poszetka? To mała, kwadratowa chusteczka noszona w brustaszy. Jej głównym zadaniem jest zdobić i podkreślać elegancję. Często błędnie wkładany jest do niej kwiat, który prawidłowo powinien się znajdować się w butonierce. Z kolei poszetka to kwadratowa chusteczka z delikatnego materiału. Poszetka w wyrazisty wzór oraz jasne kolory nadaje się do noszenia w dzień. Podczas najbardziej eleganckich okazji dopuszcza się wyłącznie białą poszetkę. W ubiorze codziennym lub biznesowym istnieje zasada, że poszetka powinna nawiązywać kolorystycznie do krawata, ale należy unikać tego samego wzoru oraz materiału. To ważne, aby nie przytłaczać swojego ubioru przesadzonymi dodatkami.
Kolejnymi elementami ubioru męskiego, które znajdują się w połowie sylwetki są pasek oraz szelki. Choć popularniejszy jest pasek, szelki są jego klasycznym zamiennikiem. Najczęstszym wyborem panów wciąż jest pasek. Jego rolą jest zdobić oraz podtrzymać spodnie w talii. Pasek męski może być swoistą biżuterią, która dyskretnie wyeksponowana może nadać stylizacji wytworności oraz luksusowego sznytu. Mniej popularne są szelki. Można śmiało stwierdzić, że wracają do mody, ponieważ swój debiut miały wiele lat temu. Ich zastosowanie wiąże się przede wszystkim z innymi krojami spodni, które nie posiadały szlufek. Wyróżnia się szelki tworzące na plecach literę Y, a także te wykonane ze skóry. Zdecydowanie najczęściej występują w duecie z muszką. To zyskujący popularność trend, który może odmienić styl nie jednego mężczyzny. Warto je posiadać w swojej kolekcji.
Równie ciekawym trendem są zabawne skarpetki. Panowie w każdym wieku decydują się na wzbogacenie swojego ubioru w barwne akcenty. Wybór jest ogromny, zaczynając od dowcipnych printów lub kontrastowych wzorów geometrycznych. Upowszechniające się krótsze nogawki świetnie łączą się z kolorowymi skarpetkami. W tym wydaniu mogą być oryginalnym detalem w ubiorze biznesowym. Dzięki nim każda stylizacja staje się spersonalizowana i pozwala wyrażać siebie.
Lavard jest uznanym ambasadorem eleganckiej konfekcji męskiej. To firma ciesząca się uznaniem klientów oraz ich satysfakcją. Marka Lavard stawia na ponadczasową elegancję, dlatego poza flagowymi okryciami wierzchnimi oraz garniturami w swojej ofercie proponuje także liczne akcesoria, które wyróżniają się wysoką jakością. Modne dodatki mogą wzbogacać ubiory, którym nadadzą zupełnie innego wizerunku. Są również ciekawą propozycją na prezent. Garderoba modnego mężczyzny z pewnością nie może się obyć bez tradycyjnego, skórzanego paska, wyrazistej i kolorowej poszetki czy komiksowych skarpet.

https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska,2,2141

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.