• O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
czwartek, 18 czerwca 2026 12:58
slupca.pl
dodaj ogłoszenie drobne
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Logowanie
  • Zarejestruj
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
slupca.pl
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Home Sport

Indywidualnie najlepszy wynik uzyskała Marcelina

przez bazyl
2026-06-01
w Sport
0 0
A A
0
Indywidualnie najlepszy wynik uzyskała Marcelina
129
OBEJ.
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze
Marcelina ze srebrnym medalem, Zuzanna i Antoni tuż za podium w finale wojewódzkim – relacjonuje Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lądku. Piątka naszych mistrzów powiatu – Marcelina Sadłocha, Amelia Sadłocha, Zuzanna Duszyńska, Antoni Michalak i Michał Bartczak wzięli udział w Finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, który odbył się na Stadionie Lekkoatletycznym w Pile.
Poziom zawodów w tym roku był bardzo wysoki, indywidualnie najlepszy wynik uzyskała Marcelina Sadłocha, która w biegu na 1000m zajęła II miejsce i tym samym została Wicemistrzynią Województwa Wielkopolskiego.
Tuż za podium znaleźli się Zuzannna Duszyńska w pchnięciu kulą oraz Antoni Michalak w rzucie oszczepem którym do podium zabrakło niewiele, liczone w cm. Czwarte miejsca Zuzanny i Antoniego oraz czołowa dziesiątka Amelii i Michała to również znakomite osiągnięcia. Warto przypomnieć, że do całej piątki należą rekordy szkoły, które zostały jeszcze poprawione.
Finał Wojewódzki był ostatnim startem w zawodach naszych uczniów w tym roku szkolnym, który obfitował w niezwykłe sukcesy sportowe zarówno drużynowe jak i indywidualne.
Uczniom z klasy VIII dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, uczniom klasy VII życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym. Wszystkim reprezentantom składamy ogromne gratulacje i dziękujemy za wspaniałe emocje! Źródło, fot. ZSP Lądek.
REKLAMA

Zobacz także

Gwarantujemy wspaniałą biegową atmosferę! 
Sport

Gwarantujemy wspaniałą biegową atmosferę! 

2026-06-17
89
Wracają ze złotem
Sport

Wracają ze złotem

2026-06-16
296

Najwięcej chętnych do LO. Co z klasą sportową?

przez slupca.pl
2026-06-17
0
752
Najwięcej chętnych do LO. Co z klasą sportową?

LO w Słupcy przyciąga najwięcej ósmoklasistów. Do szkół ponadpodstawowych w powiecie słupeckim zgłosiło się 639 uczniów. Najwięcej chętnych ma klasa...

Więcej...Details

Intymna relacja księdza. Sąd zdecydował

przez slupca.pl
2026-06-17
1
3.1k
Intymna relacja księdza. Sąd zdecydował

Sąd w Słupcy prawomocnie utrzymał umorzenie śledztwa w sprawie Salezjanina z Lądu. Prokuratura nie znalazła podstaw do zarzutów z art....

Więcej...Details

Zmarł w ciężarówce

przez slupca.pl
2026-06-17
0
1.6k
Zmarł w ciężarówce

Tragiczne odkrycie na parkingu przy punkcie poboru opłat w Lądku. W ciężarówce znaleziono martwego kierowcę, sprawę bada policja pod nadzorem...

Więcej...Details

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogłoszenia promowane > dodaj <

Zatrudnimy do prowadzenia pojazdów

przez bazyl
2026-06-12
0
0

Usługi różdżkarskie, wyszukiwanie żył wodnych

przez bazyl
2026-06-12
0
0

sprzedam mieszkanie

przez bazyl
2026-05-28
0
0

REKLAMA

Kurier Słupecki

Dodatek ślubny 2026
kurier słupecki

Komentarze

  • Anonim - Intymna relacja księdza. Sąd zdecydował
  • bbb - Budują dwie ścieżki w gminie
  • Anonim - Msza święta dziękczynna za dar beatyfikacji bł. ks. Franciszka Miśki SDB
  • bzdet - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Anonim - Msza święta dziękczynna za dar beatyfikacji bł. ks. Franciszka Miśki SDB
  • Minona - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • xxx - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Miastowy - Klasa wojskowa. Wiemy, ilu chętnych
  • Bimbas - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Gol - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
REKLAMA
Następny
Podział punktów i porażka

Podział punktów i porażka

  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Wszystkie pola wymagane Zaloguj

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Zaloguj
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki