– W Dzień Matki wracamy z Piły z podwójnym zwycięstwem – relacjonuje Krzysztof Stefański nauczyciel wychowania fizycznego w ZS-P Strzałkowo. Zwyciężamy Finał Wielkopolski w czwórboju dziewczynek i chłopców i awansujemy do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Olecku. Mamy dwa fantastyczne roczniki dzieci w sportowych klasach które działają na każdym froncie sportowym. Jeszcze nigdy w historii Strzałkowa nie przydarzyło się że wygrywają i awansują dziewczynki i chłopcy. Może trochę o nagrodach indywidualnych. Zuzanna Stefańska indywidualnie I miejsce i Adam Walerczyk II miejsce. Julia Jabłońska I miejsce w rzucie piłką palantową 50 m, Zuzanna Stefańska II miejsce w rzucie piłką palantową 47 m oraz III miejsce w biegu na 600m 1,52. Julka Jabłońska III miejsce w biegu na 60 m 8,50, Zuzanna Stefańska III miejsce w skoku w dal 4,94, Franciszek Gaca III miejsce w biegu na 60 m 8,32. Zakładam, że dziś nie tylko dzieciaki nie zrobiły tylko prezentu swoim mamom – ale całej społeczności szkolnej oraz naszej gminy. Jesteśmy z nich bardzo bardzo dumni i JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA POLSKI. Trenerzy Paweł Pawłowski i Krzysztof stefanski

















