Na spotkanie organizacyjne drużyny rezerw zaprasza ZKS Orły Zagórów. – W związku z pomysłem zgłoszenia drużyny rezerw do rozgrywek B Klasy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w piątek o godzinie 18:00 – czytamy na profilu klubu. Chcemy porozmawiać o możliwości utworzenia drugiej drużyny, poznać osoby chętne do gry oraz sprawdzić, czy uda się stworzyć grupę, która regularnie uczestniczyłaby w rozgrywkach. Każda zainteresowana osoba jest mile widziana.


















