Słupecki zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), Michał Dreczkowski stoczył swoją kolejną walkę. Jego kolejne rankingowe starcie odbyło się w Kaliszu podczas gali XTB KSW 118. Rywalem naszego zawodnika był Belg – Cedric Lushima. Walka zakończyła się zwycięstwem Dreczkowskiego na punkty. – Najbardziej cieszę się z tego że wykonałem plan który trener mi przygotował – mówił po walce słupczanin. Wiem, że kiedy on będzie ze mną będę wygrywał i będę najlepszy. Mam najlepszy team. Niczego więcej nie potrzebuje. Fot że zb. M. Dreczkowskiego

















