Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki organizowanych jest wiele wydarzeń,które mają wspierać czytelnictwa na całym świecie.W naszej szkole wychowawcy,nauczyciel religii,przedstawiciel stowarzyszenie działającego przy naszej szkole „Razem możemy być lepsi”, nauczyciel współorganizujący pracę dziecka , uczniowi kl.7,promowali czytelnictwo czytając wiersze bajki ,opowiadania, psalmy na lekcji religii.Wszscy uczniowie naszej szkoły odpowiadali na pytania na zielony liściu,:Czytanie daje mi…,Czytam bo….,Książka to… ,który zawieszali na „Wiosennym drzewie bibliotecznym”.To wszystko po to by promować czytelnictwo,kształtować pozytywny stosunek do książek oraz łączyć czytanie z aktywną i twórczą zabawą w naszej szkole.(sp)


























