Młodzi Strzałkowianie nie pamiętają, by proboszczem w ich parafii był ktoś inny. Ks. Józef Warczak posługuje tu od 2003 r., a od 20 lat jest dziekanem strzałkowskiego dekanatu. Wkrótce pewien rozdział historii parafii się zakończy. Dziś ogłoszono dekret biskupa, na mocy którego ks. Józef Warczak wkrótce przestanie być proboszczem w Strzałkowie. Z dniem 1 października przejdzie na emeryturę.
fot. seminarium.archpoznan.pl



















No wreszcie…. trudny człowiek…