Strona główna / Bez kategorii / Festyn w Dziedzicach

Festyn w Dziedzicach

W sobotę w Dziedzicach odbył się festyn na powitanie lata zorganizowany przez sołtysa  i radę sołecką. Była to także okazja do otwarcia nowej wiaty wykonanej dzięki  dofinansowaniu z UN, pomogła gmina i Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Dziedzice. Wszystkich powitał sołtys Bogdan Kaczmarek.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były zamki dmuchane, zjeżdżalnie, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Lądku, klub motocyklowy przewoził motorami dzieci. Panie przygotowały grochówkę i ciasto domowego wypieku, a panowie grilla. Organizatorzy przygotowali również ring bokserski i konkursy z nagrodami dla dorosłych i dzieci.

Organizatorzy festynu serdecznie dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania festynu. Bez ich pomocy byłoby trudno tak wiele zrobić. Szczególne podziękowania kierują do: Konspol Bis, Banku Spółdzielczego, Bogdanowi Kaczmarkowi, Arturowi Miętkiewiczowi, Szymonowi Grzywińskiemu, Stefanowi Zielińskiemu, Henrykowi Baśkiewiczowi, Jakubowi Kropskiemu, Patrykowi Kropskiemu, Emilii Król, Norbertowi Łyskawie i Romanowi Błaszczakowi.

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>