Strona główna / Bez kategorii / Połowniki w zagórowskim ZSP

Połowniki w zagórowskim ZSP

W piątkowy wieczór 3 listopada 2017r. na sali biesiadnej Przy Stajni w Kościołkowie odbył się Bal Połowinkowy, w którym brali udział uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Teleinformatycznego i Technikum Geodezyjnego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. Na połowinkach bawiło się  80 osób.

Część oficjalną tegorocznego balu poprowadzili Wiktoria Kanafa (klasa II Liceum Ogólnokształcące) i Adrian Busse (klasa III Technikum Teleinformatyczne). Konferansjerzy serdecznie powitali zebranych i podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas (p. Magdalenie Wojnicz, p. Kamili Bartłomiejczak, p. Radosławowi Napierale) oraz rodzicom za zorganizowanie uroczystości. Głos zabrała również pani dyrektor Małgorzata Iwanicka, która życzyła młodzieży udanej zabawy i miłych wspomnień. Wyrazem wdzięczności dla organizatorów były wręczone przez młodzież kwiaty.

Po godz. 18 na parkiet ruszyli zapaleni tancerze, którzy wcale nie miały ochoty z niego schodzić, dzięki prowadzącemu DJ Shimiemu. Starał się on stworzyć świetną atmosferę, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne i urozmaicając imprezę zabawami. Nie brakowało również dedykacji i życzeń dla uczniów oraz gości.

Znakomicie spisała się ekipa czuwająca nad gastronomiczną stroną balu. Podano smaczne dania, a podniebienia dopieściły słodkości serwowane przez miłą i sympatyczną obsługę.

W tak nieziemskiej atmosferze znakomicie bawili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Aż smutno się było rozstawa. Na szczęście uczestnikom Połowinek towarzyszyła świadomość, że w perspektywie widnieje idea Studniówki, na którą już wszyscy czekają.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.