Strona główna / Bez kategorii / Wójt dostał podwyżkę

Wójt dostał podwyżkę

O 1240 zł brutto więcej będzie w nowej kadencji zarabiał wójt Jakub Gwit. Na pierwszej sesji radni zdecydowali o podwyżce jego pensji do 8.320 zł brutto. Wcześniej Gwit zarabiał 7.080 zł brutto miesięcznie. Wynagrodzenie zasadnicze wójta Powidza wzrośnie z 4,5 tys. zł do 4,6 tys. zł. Dodatek funkcyjny będzie zwiększony z 1,4 tys. zł do 1,8 tys. zł. O największą kwotę wzrośnie dodatek specjalny – z 1.180 zł do 1.920 zł.

19 komentarzy

 1. No brawo skromna uczciwosc, pewnie napiszecie tu ze ostro działa to podwyzka mu potrzebana!!! Zenada teraz zobaczcie kogo wybraliscie!!!

 2. i dobrze ze dostał, niech sobie nazbiera pieniędzy, niech sobie konto zapełni czym trzeba, bo za pięć lat ze stołka zwali go nowy wójt – Muszyński, wszak pan Gwint taką sama ścieżką władzę zdobywał
  a historia lubi się powtarzać…

 3. Brawo brawo wójt kadencje od oszczędzania zaczął. Parafrazujac byłą panią premier: te podwyżki po prostu mu się należały!

 4. Pan Jakub Gwit może przekaże swoje podwyżki na caritas

 5. Skromny , do tego nie pazerny i nie zachlanny . Ideał

 6. pan nupek-stonka

  1 sesja rady gminy to osiągnięcia myśli humanistycznej sąsiadująca z magia ,wiara w cudy, demony w zaciasnych sukienkach, kombinacje liczb feralnych 6 i szczęśliwych 9 ,horoskopy wójta i znaki Stanisława.Nowy przewodniczący rady-gazety otwierają szanse kariery publicznej niestety scalił opozycje

 7. Tak Pan Stanislaw bedzie scalal opozycje a wlasciwie juz scalil i chwala mu za to bo potrafi docenic czlowieka nie tylko ze swojego komitetu A gwitowcy zagarneli wszystkie stanowiska w radzie opozycje majac gzies Nawet nie probowali udawac ze jest innaczej Odslonili prawdziwe oblicze na maksa Teraz nadzieja w Stanislawie ktory odkryje ich sekretne tajemnice !!!!

 8. Spełniły się prorocze sny pana S T na które czekał wiele lat ,tera zamiast uczciwie pracować zacznie wszystkich rozliczać i skłócać .
  Jednak myślę że pan J G poradzi sobie z tym ” ………….. w radzie „.

 9. Przewodniczący nietrafiony , zobaczycie

 10. radna ?- zastanów się co piszesz

 11. oni na tej sesji tylko jedzą, inni łącznie z wójtem siedzą w smartfoniku, będzie dobrze, oj czuje że będzie dobrze, z takim zapałem i podejściem do pracy to nam wystrzelą promenadę aż do kosmosu

 12. Trzeba umieć lody kręcić.

 13. na co komu taki wójt który tylko o swoich podwyżkach myśli, nic niewarty człek, zero

 14. za takie rządzenie to pan powinien dopłacać do budżetu państwa, a nie sobie podwyżki dawać

 15. mieszkaniec

  Przecież wojtowi dała podwyzke Rada Gminy.

 16. w gminie panuje dyktatura, tyle w tym temacie

 17. mieszkaniec

  A kto jest dyktatorem?

 18. na remoncie drogi w strone ostrowa najbardziej skorzystała jedna osoba…

 19. mieszkaniec jak ty nic nie wiesz… sam pan wójt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>