Strona główna / Informacje / Aktualności / Rozstrzygnęli konkurs na poradnię nefrologiczną

Rozstrzygnęli konkurs na poradnię nefrologiczną

– W rozstrzygniętym dzisiaj konkursie Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wyłoniono firmę, która podpisze kontrakt na prowadzenie poradni nefrologicznej w budynku obok szpitala – napisał dziś na facebooku starosta Jacek Bartkowiak. – Będzie to Fresenius Nephrocare Polska sp. z o. o. Zakres kontraktu to: kwalifikacja do przeszczepu i monitorowanie zakwalifikowanych pacjentów, diagnostyka i świadczenia pierwszorazowe. Jutro spodziewam się kolejnych dobrych nowin – dodaje starosta.

8 komentarzy

 1. Przyszła mama

  Jeszcze okulista by się przydał na NFZ w Słupcy bo w całym powiecie nie ma.

 2. Tak prawda,okulisty z NFZ nie ma już ponad 2 lata.Prywatni ponoć są lecz to nie dla mnie.Chodziłam dwa trzy razy w roku do kontroli ,po operacji.Zawsze było dużo potrzebujących pacjentów,gdzie teraz Oni są.A nagłe przypadki?Konin? W moim przypadku dwukrotnie tak się zdarzyło.Obecnie chyba musiałabym wzywać pogotowie.

  • Niektórzy powinni sobie mózgi przeszczepić. Widać kapelusz nie uchronił przed wypaleniem szarych komórek.

 3. Jakie to dobre wiadomości, dializy były są i będą, dobra wiadomość byłaby wtedy gdyby szpital wygrał konkurs.

  • Dializy były, ale sama poradnia nie miała kontraktu z NFZ. Czym innym jest stacja dializ, a czym innym poradnia

  • KTO, czy poradnia, której nie ma może mieć kontrakt z NFZ? Nie było poradni nefrologicznej, więc nie było kontraktu. Wielu poradni u nas brakuje. Ciekawe, jakimi kryteriami kieruje się władza decydując się na konkretną poradnię. Może takimi, komu dać zarobić? Trudno uwierzyć, że chodzi o pacjenta.

 4. Nie ma lekarzy
  bo wszyscy się pchają do polityki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>