Strona główna / Informacje / Aktualności / Tak będzie wyglądał nowy pawilon handlowy w Słupcy

Tak będzie wyglądał nowy pawilon handlowy w Słupcy

Od kilku tygodni trwa budowa pawilonu handlowego przy ul. Kościuszki w Słupcy. Firma Amwin, która na zlecenie inwestora – firmy Rolmex buduje obiekt, na swojej stronie internetowej zaprezentowała wizualizacje budynku. Zobaczcie, jak będzie wyglądał. Obiekt będzie usytuowany prostopadle do ul. Kościuszki, a jego front będzie od strony budynku sanepidu.

 

 

10 komentarzy

 1. mieszkaniec

  tragedia, lepiej by jakiś park zieleni zrobili a nie kolejne sklepy

  • Tragedia będzie jak powstanie Dino w Słupcy

  • Dokladnie, Polska betonem stoi, a bylo tak pieknie !!!

  • Dokładnie. Brakuje nam parku w centrum. Sklepów jest aż nadto. Pełno lokali w Słupcy stoi pustych. Po co nam kolejne budynki?

  • Ale o prywatny teren nuc nam do tego

  • Do mieszkanki zawsze mogła Pani wykupić teren i zrobić park . A prawda jest taka , że żyjemy w takich czasach , że każdy kawałek ziemi jak się da ma być wykorzystany i zarabiać na siebie

 2. Pan/Pani „Hmmm” dobrze napisane,parku chcecie to sprzedajcie mieszkania i na wieś sioooo, ma być miasto a nie wieczna wiocha ,temat braku inwestycji rozwojowych dla ludzi w tym mieście to już inna sprawa ,z tym tu ciężko,oby to się zmieniło

 3. Mieszkaniec

  Dawno już się na wiochę wynioslem, panie/panowie Hmmm i lii gratuluję i zazdroszczę że będziecie mieli kolejny beton w swoim mieście a nie wiosze 🙂 niech zarabia na siebie kosztem ludzi zasuwajacych za najniższą krajową o to właśnie chodzi na tym swiecie,brawo !

  • Ja mieszkam w Słupcy i nie pracuję za najniższą bo pracuję zdalnie

 4. Niestety Polsacy pochloneli amerykanska wizje SUPER marjketow jak cieple buleczki, zakochali sie w kostce brukowej, trawniczkach ,tujach i barierkach. Kiedys ten beton nas pochlonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>