Strona główna / firma / Urząd Gminy Powidz

Urząd Gminy Powidz

Herb Gminy PowidzGmina Powidz jedna z najmniejszych gmin w byłym województwie konińskim zajmuje powierzchnię 80 km2. Jest atrakcyjnie położona między największymi jeziorami, tj. Jeziorem Powidzkim i Jeziorem Niedzięgiel.


Dane adresowe:

29 Grudnia 24
Powidz
62-430 Powidz

Kontakt

Email: ug@powidz.pl
Telefon: (063) 277-62-72, fax: (063) 277-62-73
Strona www: www.powidz.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek 8.00 - 16.00 wtorek - piątek 7.30 - 15.30

15 komentarzy

 1. Co za meteo podaje te temperatury?!!!!!!!!!

 2. A kiedy planuje UGP podjąć decyzję budowy chodnika z Powidza do Przybrodzina?

 3. Artykuł był nie wygodny dla Gminy wiec go usunięto ,

 4. mieszkaniec

  Gminy które zarządzają jeziorem powinny zainteresować się stanem krytycznym jeziora pod względem zarybiania i dewastacja nabrzeży .Jeśli nic się nie zrobi w tym kierunku to nasze jeziora będzie ’’ martwe”.

 5. Artykuł dla Gminy

  Witam wszystkich zainteresowanych pobytem w Powidzu na Łazienkach .Przyjechałem w piątek z rodziną na Łazienki wykupiłem pokój aby wypocząć .Wieczorem w ciszy i spokoju usiedliśmy na tarasie aby popatrzeć sobie na piękne jezioro .Jednak to trwało tylko chwilę bo obok grupa zorganizowała sobie głośną libacje .Sądziliśmy że to potrwa do 22 godz. zgodnie z obowiązującym regulaminem .Jednak te liczne hałasy i śpiewy trwały dość długo że nie można było spać .Rano obok naszego pokoju dostrzegliśmy straszny bałagan i nie miał kto to posprzątać .Na plaży po sobotniej wichurze leżały gałęzie ,porozrzucane śmieci. W niedziele po południu gdy zrobiła się ładna pogoda chcieliśmy spędzić czas na plaży i znowu rozczarowanie po sobotniej wichurze nie miał kto posprzątać plaży leżały gałęzie ,śmieci itp. Dziwie się kierownikowi że nie poczuwał się do tego aby posprzątać teren ,mając tylu wczasowiczów na pokojach .Odradzam wszystkim którzy by chcieli spędzić czas na Łazienkach bo tam nic na lepsze nie zostało zrobione .

 6. Co sie w tym powiecie wyprawia, nawet nie pozwolą ci napisać coś ostrzejszego o obecnych ” post …”, bo wymazują wpisy. Co za ludzie opanowali teren? To IPN stworzył nową warstwę niedouczonych wykształciuchów ? Paroby utrzymują pozycje, ale wasz czas szybko się skończy.

 7. panie wójcie kiedy wrwszcie będzie pobocze dla matek z dziećmi,rowerów,czy nawet dla pieszych idących do marketu jak długo jeszcze cz musi się coś stać

 8. A podobno Powidz to nie Białoruś można pisać co się chce !!!!! Oj w tej naszej Gminie dzieją się dziwne rzeczy-w lokalnej prasie cisza,wpisy wymazują,Radni nie mogą się wypowiadać w obecości prasy- wszystko zamiatają pod dywan Wójcie ta droga prowadzi w las,obyś się w tym lesie nie zagubił

 9. Obecna rada Gminy do wymiany

 10. Jak dla mnie wszystko jest OK. Byłem na polu namiotowym w Przybrodzinie (ładnie, czysto, spokojnie) , zwiedziłem łazienki i dziką plażę. Piękne jest, nie ładowałbym więcej cywilizacji nad jezioro. Ścieżka torami ok, poszerzyłbym o 0,5 m trakt pieszy nieutwardzony i nic więcej. Niech natura rządzi jak najdłużej.

 11. obserwatoor

  czytając dziś gazetę jestem w szoku !!!!
  Jak może tak być ze urzdad bez przetargu wydzierżawia na 25 lat cukiernie w zamian za tualetę publiczna!!!!!
  a druga sprawa jakim cudem przedsiebioorca chce kupic w przybrodzinie działkę bez przetargu ???
  W gmine dzieje sie wolna amerykanka gdyz inni przedsiębiorcy mogli by zapłacić o wiele wiecej .

  w mojej ocenie przyda sie w gmine jakas kontrola lub zgloszenie do prokuratury i zgłoszenie do CBA

 12. Dlaczego nie są odgarniete chodniki i posypane miejscowosc to powinno piaskiem gdzie są pracownicy gminy proszę przejść się ulica strzalkowska .Nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności takiej sytuacji dawno nie było.

  • Kazdy właściciel sam ma obowiązek odśnieżyć sprzed swojej posesji i posypać jak jest konieczność. Jak ktos sobie coś złamie to śmialo moze udac sie do właściciela tej posesji po odszkodowanie lub złożyć pozew cywilny do sądu. Może wiec warto jednak wziąć swoja własną osobista szypę i odśnieżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.