Strona główna / Regionalne / Gmina Zagórów / Zagórowski M-GOPS ma nowego kierownika

Zagórowski M-GOPS ma nowego kierownika

Marzena Rogowska już niebawem obejmie stanowisko kierownika Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórowie.  Spośród czworga kandydatów otrzymała najwyższą punktację.

Pani Marzena ma 37 lat. Od maja 2017 roku pełni funkcję kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuliszkowie. Wcześniej pracowała jako  pracownik socjalny w Ośrodku Pomocy społecznej w Kołaczkowie. Prywatnie mama dwóch synów: Filipa i Wiktora. Od kilku lat działa jako lider Szlachetnej Paczki w różnych regionach Wielkopolski.

DR.

51 komentarzy

 1. Mieszkaniec Gminy Zagórów

  Pani broni się doświadczeniem. Uważam, że dobry wybór. Czekam za falą hejtu, że rodzina burmistrza czy jakiegoś radnego hahaha. CO NA TO NASZ (MIESZKAŃCÓW GMINY) ANIOŁ STRÓŻ Z DUŻEGO RYNKU, TO JEST TEN UKŁAD Z KTÓRYM PAN WALCZY JAK DON KICHOT Z WIATRAKAMI? Pozdrawiam.

 2. No świetnie jak to dobrze, że znów zwycięża w konkursie „najlepsza” kandydatka – gratulacje

 3. No świetnie, jak to dobrze, że zwyciężyła „najlepsza” kandydatka – brawo brawo
  Pani też poluje ???

 4. Gratulacje dla pani Marzeny , miałam przyjemność raz z panią rozmawiać , mądra i kompetentna osoba. Nareszcie !!

 5. A gdzie pójdzie pracować pani Gabriela. mama nowego kierownika

 6. Zainteresowana

  Gratulacje!

 7. Mialam nadzieję ze to pani Basia wieczorek zostanie dobrze stało się jak stało Ciekawe czy będę lepsza od Pana Karola

  • Ewa, czy jak Ci tam, przyszła kierowniczko, skromnością to Ty nie grzeszysz „Ciekawe czy będę lepsza od Pana Karola”. Jakie rozbuchane ego… Pan Karol był takim lichym kierownikiem gops-u ?
   P.S. Nazwisko osoby pisze się z dużej litery, że o interpunkcji nie wspomnę.

 8. Za przeproszeniem...

  Są takie tabletki na ból d…. a widzę, że niektorym by się przydały… ludzie dlaczego jesteście tacy zawistni

 9. Skąd ta pani jest twarz mi znajoma ale nie moge skojarzyć.

 10. A skąd ta pani jest?

 11. To co burmistrz zrobi z Panią Gabrysią zgodnie z prawem. Córka nie może być nad matką ani matka nad córką w związkach zawodowych..W Tuliszkowie nie zagrzała miejsca prace zmienia jak rękawiczki.Karierowiczka

 12. Zagorowianin

  A to może matka być podwładną córki. Czy to będzie jakieś przesunięcie jak w przypadku pani Ś z Drzewiec?

  • Mieszkaniec

   Gratulacje dla nowego kierownika! Nie znam osobiście, ale podobno osoba PROFESJONALNA! Brawa dla burmistrza. Szkoda że pisiory już swój jad wylewają! Sądze że w ich przypadku to norma! Jeszcze raz gratuluję!

 13. Niech sobie kobieta pracuję. Odczepcie się od mamy .czas pokaże czy był to dobry wybór
  Co wy możecie powiedzieć jak tylko zazdrosne błazny się tutaj wypowiadają które plotkują jedna z drugą na temat pani M. ,żal was czytać zazdrosnę społeczeństwo.

  • Prezydent Zagórówa

   Panie mieszkancu o jaki żąl Ci chodzi ,w jednej z najbiedniejszych gmin w wielkopolsce, kierownik MOPSU to bardzo zapracowana osoba jak cały zagórowski magistrat-trzeba będzie kawki spijać i zakupy w czasie pracy robić odbije się to na zdrowiu szkodliwe powinni im płacić bo wątroba i nerki nie przyzwyczajone może się to żle odbić na zdrowiu nowego pracownika,.słabi z was pracownicy jeszcze gorsi włodarze
   Zagórów czeka następne 5 lat świetlistego rozwoju alkoholizmu w parkuj-MOPS będzie miał dużo pracy

  • Mieszkaniec

   Popieram K! Kobieta nie zaczęła jeszcze pracy a szarańcza już atakuje!!! Co za społeczeństwo!!! Wszystkich pouczać i krytykować a samemu nic nie znaczyć!!! Stań przed lustrem jedna z drugą(-drugim) i już wszystko będzie jasne. ŻENADA

 14. Mieszkaniec

  No żalosne ale Szala goryczy przelewa się jak widać ze tylko rodzina w gminie pracuje. Jeden drugiego wciąga i nic z tym zrobić nie mozna.

  • Mieszkanka zagorowa

   jeśli ogłoszony jest konkurs – rodzina nie pomoże

  • Do prezydent Zagórowa! Sam się tak nazwałeś ?! Czy może wszyscy prezydenci u was tak mocno są rozgarnięci?!

  • Do Obywatela !
   już od twojego protoplasty prezydąta shoguna herbu dwururka nietrudno być bardziej rozgarniętym;)

 15. Do Mieszkańca Gminy Zagórów

  Ja pogratulowałem wygranej Pani Marzenie już w poniedziałek.
  A Ty już to zrobiłeś?
  Jestem przekonany że nareszcie teraz przyspieszy zagospodarowanie byłej szkoły w Kopojnie.

  • Chyba cie pogięło Burmistrz nic nie może w tym temacie zrobić [choć to chłop z Kłepejna] a ta Pani co może zrobić oprócz dobrej miny???

  • Szkoda, że nie wybłagał Pan stołka… Wtedy szkoła już tętniłaby życiem!

 16. Zagórowiak

  Ośmieszacie się PISiory i to nie tylko w Gminie. Czy to dobry wybór, czas pokaże. Widocznie tak skoro byli pracodawcy wypowiadają się w superlatywach o Pani Marzenie. Były kandydacie z Dużego Rynku. Czas pogodzić się z porażką i przestać jątrzyć. Jeśli chce Pan naprawdę cos zrobić dla Gminy to propozycja działać obywatelskich. A tak śmieją się z Pana już nie tylko w powiecie.

  • Panie Zagórowiak osmieszacie się to wy z waszymi wynikami pracy przez 24 lata-ta zmiana pokoi pokoi w urzędzie nie wychodzi wam na dobre.Powiat już odbity z nepotycznych łapek PSL-u .Przyjdzie i czas na Zagórów.Czym możęcie się pochwalić w gminie remontami-co nowego powstało od czasów Burmistrza Rybickiego rynek-który jest kompletnym niewypałem potraficie tylko wydawać pieniądze bez sensu wozić na wybory ludzi prywatnymi samochodami to ta wasza prospołeczna działalność i nachodzić ludzi w domach tuż przed wyborami jak polityczni żębracy błagający o wsparcie-nie potraficie z honorem pożegnać się z władzą przyrośliście do stołków-które rozdajecie po rodzinie lub znajomych powstał prywatny folwark zagórowski- ale i to się kiedyś skończy szkoda tylko ,że trwamy w tym marazmie przez następne lata
   Jest demokracja wygraliście -ale czy wszystko robiliście w demokratyczny sposób już nie koniecznie Pamiętaj zagórowiak pycha kroczy przed upadkiem więc nie upajaj się tak wygraną bo za parę lat możeszbyć przegranym

  • Mieszkanka.

   P.kolos trzy klasy skończyłeś.KOPOJNO dla twojej wiadomości.

  • Zagórowiak

   Pani Anno, Jeśli uważa Pani że coś było nielegalne to w Pani obowiązku jest natychmiastowe zgłoszenie w prokuraturze o wszczęciu postępowania. No tak, ale sugerując z Pani wpisu jest Pani sympatyczką lub co gorsza działaczem PIS. Hejtujecie, oskarżacie a dowodów nie macie. Historia was rozliczy. Może lepiej zamiast Rynku wybudować 2 wieże, albo kolejny pomnik Kaczyńskiego?

  • Prawo to łamał Pan Grzeszczak jeżdżąc oklejonym samochodem w dniu wyborów.
   A co do podrzucania ludzi przez obecnego burmistrza. Podrzucił 800osob?

  • Widzisz Zagórowiak bardzo głupiutki jestś z jednego tylko powodu ,żyjemy w wolnym kraju i ja nic nie muszę .a mieszanie polityki krajowej i wyciąganie jej na poziom gminnej polityki to już błazeństwo do kwadratu żyj dalej w swym wyidealizowanym świecie lokalnej polityki tylko się nie pomyl i Trampa ,albo Merkel nie angażuj -bo wszystkiego się po Tobie można spodziewać -portal lokalny lokalna polityka słyszłeś durniu ,żebym pisał o Tusku ,Niesiołowskim,Kaczyńskim powiem krótko odpuszczam idiocie

  • Zagórowiak

   Widzisz Anno, Cały PIS. Zwrócić uwagę a już leje się jad. Jeśli prokuratura jest upolityczniona to nie wiem czy to wolny kraj. Może dla Was Pisiaków skoro wszystko można załatwić. Chcesz się wykazać na polu Gminy, pokaż swoją inicjatywę a nie tylko krytykujesz jak całe to towarzystwo zagórowskie. Wszyscy się z was śmieją. Całe szczęście wasz koniec jest bliski.

  • Dama bez gronostaja

   Do Zagórowiaka,
   taki z Ani PISior jak z Ciebie POpapraniec
   Dlaczego odmawiasz Jej prawa do krytyki równocześnie Ją krytykując 🙂
   bo Twoja „racja jest moksza” niż jej racja:)??

 17. Mieszkanka zagorowa

  BRAWO MARZENKA 🙂 hejtem się nie przejmuj – piszą to ludzie którzy nic nie osiągnęli, zazdrośni i zawistni

  POWODZENIA w nowej pracy!!

  • Mieszkaniec

   Krzok!!! Zejdź lepiej z trzepaka i zorganizuj sobie normalną pracę!!! Póki jeszcze nie jest zapóżno!!!Jak oczywiście wiesz co to jest .

  • Mieszkaniec Zagórowa

   Podzielam opinię Mieszkanki Zagórowa. Tak samo było w wyborach samorządowych!!! Hejt , hejt i Jeszce raz hejt. A poza hejtem. Szara rzeczywistość oplatana bezradnością i prostackim wychowaniem . Pani Marzeno!!! Powodzenia.

  • Mała sugestia do pani Anny! Czy Pani rodzice nie mieli czasu pani wychować?! A może przypadkiem wypadła Pani im z poduszki jak nieśli panią do chrztu. Katoliczka ściskająca rączki w pierwszych ławach kościelnych a poza kościołem to zwykła niewychowana hejterka! Wstyd!!! Pan burmistrz Rybicki tyle zdążył zrobić dobrego, że prawie nikt nie zdążył tego zauważyć. Niech pani ludziom oczów nie mydli. Nie tylko pani pamięta tamte czasy?! Tylko pani pamięta je po swojemu.

  • Do Anny! Chodzenie po domach i naciąganie ludzi na głosy kojarzy mi się bardziej z AWS–em czyli starym pisem z Krzaklewskim na czele. W Zagórowie tego towarzystwa trochę było. Jeżeli chodzi o Twoją osobę to szkoda że rodzice Cię zapomnieli wychować. Pouczasz ludzi a tak naprawdę to kim Ty jesteś? Burmistrz Rybicki. Tak za niego to się dopiero działo, a Zagórów się rozwijał! Szkoda że tylko na jego posesji. Śmiech !!!

 18. Nic się nie zmienia!! Tak samo jak za poprzedniego burmistrza, pierwszeństwo ma rodzina. Nepotyzm na każdym kroku. Przykro że tak było jest i będzie.

  • Mieszkaniec

   Krzok!!! Zejdź lepiej z trzepaka i zorganizuj sobie normalną pracę!!! Póki jeszcze nie jest zapóżno!!!Jak oczywiście wiesz co to jest .

 19. XX Zagórów

  Życzę pani Marzenie dużo sukcesów i owocnej pracy.

 20. Do Mieszkańca. Po tym co napisałeś, sądzę że pracujesz w UM lub pochodzisz z klanu tam pracującym. I zejdź z trzepak i posłuchaj co mówią ludzie w mieście i co piszą. Pozdrawiam

  • Mieszkaniec

   Do krzok! Nie trafiłeś z proroctwem! Po prostu ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zajmuje się pierdołami bo nie mam na to czasu. Chcę być obiektywny i opierać się raczej na faktach. Ludzi idealnych to nie ma. Ja też do nich nie należę a obczerniać kogoś i mówić mu jak ma żyć to trochę przesada! Tak uważam i mam do tego prawo. Kobieta wygrała konkurs w którym musiała być najlepsza a tu od razu krytyka i podejrzenia o kolesiostwo. Czy Twoim zdaniem to jest ok. Sam sobie odpowiedzieć. Pozdrawiam

 21. Mieszkaniec

  Do krzok! Nie trafiłeś z proroctwem! Po prostu ja w przeciwieństwie do Ciebie nie zajmuje się pierdołami bo nie mam na to czasu. Chcę być obiektywny i opierać się raczej na faktach. Ludzi idealnych to nie ma. Ja też do nich nie należę a obczerniać kogoś i mówić mu jak ma żyć to trochę przesada! Tak uważam i mam do tego prawo. Kobieta wygrała konkurs w którym musiała być najlepsza a tu od razu krytyka i podejrzenia o kolesiostwo. Czy Twoim zdaniem to jest ok. Sam sobie odpowiedzieć. Pozdrawiam

 22. Czesław Niemen

  Dziwny jest ten świat… Proszę odnieść się do słów tej piosenki…

 23. Odpowiadam Panu J.K
  Kadencja Rybickiego 4 Lata
  -Kanalizacja Zagórowa
  -budowa drogi do Gizałek
  -budowa szkoły rolniczej
  -budowa oczyszczalni scieków (której wy przez nastepne 20 lat nie potraficie zmodernizować
  -śćiągnięcie warsztatów dla niepełnosprawnych
  -niebędąć już burmistrzem budowa pomnika w parku
  z waszą zmianą pokoji przez 20 lat to naprawdę mizerota widzisz różnicę 4 lata -a 20 pewno nie nie jesteś w stanie tego ogarnąć no cóż ludzi historia oceni

  • Sorry Anno! Wy, oni co to za język .PRL już przeminął a Ty dalej tkwisz w tym ustroju. Nie bądź śmieszna z tymi wyczynami Rybickiego. Wszyscy pamiętają jakim był członkiem a szczególnie jak coś potrzebował , to był w stanie nawet przywitać się z przeciętnym człowiekiem. Szkoda że jak był taki kreatywny to nie potrafił przewidzieć tego że ta inwestycja w oczyszczalnie pochłonie teraz wielkie pieniądze które mogłyby iść na coś całkiem innego. No ale !!! Nie będę się z Tobą licytował , bo po co! Reprezentujesz dojną zmianę na którą tak naprawdę szkoda czasu. Zgadzam się z tym że już niedługo historia was oceni!

  • Śmietnik historii dla pisiorów.

  • ... qqnamuniu

   PISiory na śmietnik bo nadchodzą POpaprańcy :)?
   To juz bylo

 24. Oczyszczalnia miała być wybudowana po lewej stronie w kierunku Lądu na tak zwanym kapeluszu i to był dobry zamiar burmistrza Rybickiego.Przeciw tego planu był przewodniczący rady i radni. Powódź w 1997 roku w lipcu. Już w tedy wiedzieli że trzeba tą oczyszczalnie rozbudować bo będą podłączać wioski czekali 20 lat. Za kilka lat okaże się że trzeba wymieniać rury przecież 300 to mały przepust. Pani Marzeno jest Pani młoda i myślę że z doświadczeniem. Najwyższy czas aby była wywieszona lista nazwisk kto i za co dostaje socjal bo Ci co pracują i mają Honor nie chodzą po socjal. Chodzą tylko nygusy i pasożyty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>