Strona główna / Sponsorowane / Pełny relaks z fotelami AROSA i FRIDA

Pełny relaks z fotelami AROSA i FRIDA

Fotele są różne, jedne bardziej przystosowane do odpoczynku i czytania, drugie, z funkcją regulacji siedziska i zagłówka, nadają się także do krótkiej drzemki. Jedni preferują obicia skórzane dla swoich foteli, a druga grupa ludzi gustuje w tapicerkach materiałowych. Jednak, w obydwu przypadkach fotel stanowi pewien, często bardzo ważny, element wystroju salonu. Wiele zależy od tego, gdzie fotel ustawimy, czy będzie mniej lub bardziej widoczny, a także to, czy będzie wtapiał się w tło (linię, barwę) innych mebli, czy wręcz odwrotnie, stanowił element kontrastowy, mocno wyróżniający się w pomieszczeniu.

W przypadku foteli z kolekcji firmy Gala Collezione mamy szeroki wybór foteli różnego typu, o wielu typach funkcjonalności (pełan oferta dostępna na galameble.com). W kategorię foteli z Twojej Strefy Relaksu wpisują się min. fotele SMART, z funkcja rozkładania, idealnie nadające się do odpoczynku i odprężenia, np. z ciekawą książką, prasą i kawą. Również oglądanie telewizji, wymagające często pozostania w fotelu przez dłuższy czas, będzie sprawiać wiele radości, kiedy zainwestujemy właśnie w mebel z kategorii SMART. Wybór jest szeroki i na pewno każdy dopasuje fotel do swoich potrzeb ale i charakteru wnętrza, ocieplając je lub nadając mu rysu klasyki i minimalizmu.

Pierwsza propozycja to fotel AROSA, o nowoczesnym wyglądzie i wyjątkowej ergonomii. Wyposażony jest w ruchomy zagłówek oraz funkcję relaksu , która umożliwia rozłożenie fotela czyli zmianę nachylenia oparcia i podnóżka tak, by dopasować je do pozycji ciała, jaką chcemy zająć w danej sytuacji. Dzięki temu oddawanie się pasji czytania będzie wyjątkowo przyjemne, bez zbędnego obciążenia mięśni karku oraz głowy. Po rozłożeniu fotela, można wygodnie ułożyć zmęczone nogi i zapomnieć o przykrym bólu łydek czy kolan.. Dzięki obrotowej podstawie każdy rodzaj odpoczynku będzie jeszcze przyjemniejszy. Nie potrzeba już schodzić z fotela, aby zwrócić się w kierunku wchodzącej do salonu osoby czy sięgnąć po jakąś rzecz, leżącą w zasięgu ręki.

Warto dodać, że fotel AROSA można kupić w obiciu skórzanym oraz tkaninowym, co pozwala wykorzystać go w różnych typach wnętrz. Można dobrać też odpowiedni kolor obicia i nici, a także wybrać wersję fotela funkcją relaksu sterowaną elektrycznie lub rozkładaną manualnie.

Druga propozycja to fotel FRIDA. To mebel mocno nowoczesny i funkcjonalny. Relaks na takim fotelu to sama przyjemność, a umieszczenie go w salonie to ważny, wyrazisty punkt aranżacji wnętrza. Jest idealnie wyprofilowany, bardzo wygodny i dopasowuje się do każdej pozycji ciała, otulając je delikatnie z każdej strony. Oglądanie telewizji czy relaks z prasą czy ulubioną muzyką to czysta przyjemność w takim komfortowym meblu. Swoją rolę wypoczynkową spełniałby u ludzi w każdym wieku, zarówno u ludzi pracujących, poszukujących chwili ciszy i odprężenia po całym dniu pracy, jak i u seniorów, dla których wygodny mebel to priorytet, często ważniejszy, niż wygląd. Natomiast w przypadku najmłodszych i młodzieży, fotel FRIDA sprawdzi się jako wygodne miejsce do nauki czy surfowania po Internecie.

Podobnie jak fotel AROSA może być wyposażony w funkcję relaksu rozkładaną manualnie lub elektrycznie, jest obrotowy i występuje w dwóch wersjach – tkaninowej i skórzanej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.