• O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
poniedziałek, 15 czerwca 2026 03:40
slupca.pl
dodaj ogłoszenie drobne
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Logowanie
  • Zarejestruj
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
slupca.pl
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Home Wokół nas

Dykszak do Bartkowiaka: „Niech pan się trochę wstrzyma ze swoimi komentarzami”

przez slupca.pl
2026-03-02
w Wokół nas
0 0
A A
26
Dykszak do Bartkowiaka: „Niech pan się trochę wstrzyma ze swoimi komentarzami”
2.1k
OBEJ.
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Wypowiedź Jacka Bartkowiaka na ostatniej sesji spotkała się z dość zdecydowaną reakcją przewodniczącego rady powiatu Czesława Dykszaka.

W poprzedniej kadencji Jacek Bartkowiak i Czesław Dykszak blisko współpracowali. Bartkowiak był starostą, Dykszak wicestarostą. W obecnej kadencji Dykszak jest w rządzącej powiatem koalicji, piastując funkcję przewodniczącego rady powiatu, Bartkowiak został opozycyjnym radnym. Na ostatniej sesji obaj uczestniczyli w dyskusji na temat przeznaczenia 210 tys. zł na zakup samochodu dla starostwa. Jacek Bartkowiak odniósł się m.in. do wystąpienia Grzegorza Cieślewicza dotyczącego stanu dróg w gminie Zagórow. – Bądźmy konsekwentni. Jeżeli w budżecie zapisujemy 210 tysięcy na samochód to nie miejmy pretensji, że nie ma tych pieniędzy na remont drogi. Grzegorzu drogi, głosowałeś przed chwilką za tym, żeby za to siano kupić auto. Jeżeli to auto będzie jeździć, to na pewno nie po tych drogach, które nie będą się nadawały, żeby po nich jeździć. Bo tych dróg nie będzie. A dlaczego tych dróg nie będzie? Bo nie ma pieniędzy na remonty. A dlaczego nie ma pieniędzy na remonty? Bo kupujemy samochód. A poza tym wydajemy na promocję pół miliona złotych. No to kochani, albo albo – mówił Jacek Bartkowiak.

Na jego słowa zareagował przewodniczący rady powiatu. – Uważam panie radny Bartkowiak, że trochę pan przesadza. Nie chcę z panem polemizować, ale niech pan się trochę wstrzyma ze swoimi komentarzami – skomentował Czesław Dykszak.

REKLAMA

Zobacz także

Bal VIII klasy w Ciążeniu
Wokół nas

Bal VIII klasy w Ciążeniu

2026-06-14
221
Komunia rocznicowa w Ciążeniu
Wokół nas

Komunia rocznicowa w Ciążeniu

2026-06-14
35

Sezon pełen sportowych emocji

przez bazyl
2026-06-14
0
55
Sezon pełen sportowych emocji

Mateusz Górniak ze słupeckiego zespołu został Królem Strzelców ligi wojewódzkiej U16 podczas zakończenia sezonu WZKosz 2025/2026 w Lesznie, i odebrał...

Więcej...Details

Finisz na piątkę

przez bazyl
2026-06-14
0
73
Finisz na piątkę

Słupczanka Słupca zakończyła sezon 2. ligi kobiet zwycięstwem 5:1 nad TAF Toruń przy Gajowej. Bramki zdobyły Pacholska, Pakulska, Waszak, Królak...

Więcej...Details

Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

przez bazyl
2026-06-14
0
135
Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

Orły Zagórów pokonały Zjednoczonych Rychwał 1:0, a SKP Słupca i Czarni Ostrowite zakończyli sezon 2025/2026 ligowymi porażkami. Bramki: Kopaczewski i...

Więcej...Details

Comments 26

  1. rfn says:
    3 miesiące temu

    a pamiętacie jak bartkowiak chwalił dykszaka, jak to im się dobrze ukłąda współpraca

    9
    1
    Odpowiedz
  2. Lolo says:
    3 miesiące temu

    Czesiu obrotowy

    13
    0
    Odpowiedz
  3. Lolo says:
    3 miesiące temu

    Niestety, tych panów, poprzednio jak i teraz połączyło koryto, nie ideały, obydwoje są siebie warci,Jacek zawiodłeś bardzo wielu ludzi, jak się przegra mecz, to jesz jest rewanż, myślę że powinieneś wrócić, każdy popełnia błędy, uderz się klatę i do boju, czekamy na ciebie ✌️

    13
    7
    Odpowiedz
  4. Przyjaciele says:
    3 miesiące temu

    Przyjaźń w polityce tak właśnie się kończy. Wkrótce wybory samorządowe. Czekamy na powtórkę z historii w innych gminach..

    5
    0
    Odpowiedz
  5. Obiektywny says:
    3 miesiące temu

    Jak to jest w tej polityce? Walczą o stołki a jaki juz go maja to biegną kupić najsilniejszy klej aby się trzymać dlugo

    6
    1
    Odpowiedz
  6. mieszkaniec powiatu slupeckiego. says:
    3 miesiące temu

    Dykszak zawsze sie gdzies przyklei ioczywiscie nie za darmo

    13
    0
    Odpowiedz
    • Anonim says:
      3 miesiące temu

      Panie Czesławie czas odpocząć

      16
      0
    • Mylące pozory says:
      3 miesiące temu

      Mnie się też tak wydaje że ten pun powinien już odpoczywać na emeryturze.

      8
      0
  7. Minister says:
    3 miesiące temu

    Co nas obchodzi co tam sobie starsi panowie. Nie ma to znaczenia dla nikogo z nas. Nasz region to bida z nędzą, brak rozwoju i perspektyw dla nas młodych. Zmiana pieluch i spać.

    11
    1
    Odpowiedz
  8. m ieszkaniec slupcy' says:
    3 miesiące temu

    Tak Słupca nie ma sie czym pochwalic,pracy nie ma.mieszkan nie ma.Mieszkanie do remontu na 3 pietrze ponad 300 tysiecy.

    7
    0
    Odpowiedz
    • hmmmm says:
      3 miesiące temu

      No co ty, pracę chcesz? Jaki roszczeniowy! Tusk rządzi, robi, nie gada, więc od 8 miesięcy rośnie bezrobocie.

      4
      2
  9. Jadwiga says:
    3 miesiące temu

    Panie Dykszak, już czas odpocząć. Nic mądrego Pan nie wnosi dla rozwoju Słupcy i to już od dziesiątek lat. Niech Pan wreszcie skończy z tą swoją mądrością. Młodzi myślą inaczej niż Pan. A więc wielki czas na … do widzenia.

    12
    0
    Odpowiedz
  10. Jadwiga says:
    3 miesiące temu

    Panie Starosto, niech Pan sobie wysyła serduszka, do kogo Pan chce. Jak na razie jest Pan najgorszym Starostą, jaki się trafił Słupczanom. Nie dorównuje Pan Poprzednikowi pod żadnym względem, który przynajmniej wiedział skąd zdobyć pieniądze dla Słupcy i Powiatu. A Pan co ??? Zresztą mało kto Pana zna i tak na pewno zostanie do końca kadencji. Na razie korzysta Pan z tego, co załatwił Poprzedni Starosta, a jak będzie dalej ???

    13
    2
    Odpowiedz
    • Mylące pozory says:
      3 miesiące temu

      Brawo pani Jadziu ja też tak myślę jak że starostą powinien odejść.

      10
      1
  11. Jadwiga says:
    3 miesiące temu

    Tak, wkrótce wybory. Nie powinna się liczyć opcja polityczna, do której należą, lecz mądrość kandydatów. W Słupcy zachowują się jak politycy w Warszawie. Nawet jeśli jest coś mądrego do przegłosowania, to jest na nie, bo to zgłosiła nie ta partia. PARODIA!

    7
    1
    Odpowiedz
  12. mieszkaniec slupcy' says:
    3 miesiące temu

    Jadwiga – jestem obiektywna i uwazam ze Pan Dykszak nie zasluzyl na takie wpisy.

    0
    10
    Odpowiedz
    • Obiektywny says:
      3 miesiące temu

      Być może masz racje ale przekonaj lokalne społeczeństwo argumentami czyli:
      1. Wymień poziomy edukacji Pana Dukszaka.
      2. Wymień obszary kompetencji tego gościa
      3. Wymień 10 uznanych sukcesów w ostatnich choćby 5 latach tego Pana.
      4. Wymień wszystkie pozytywne cechy tego gościa które biją na głowę innych.
      5. Zastanów sie i potwierdź czy ów pan jest niekoronowanym autorytetem w Regionie.
      6. Udowodnij na forum ze ten gość jest wzorcem do naśladowania wtedy ci uwierzymy

      Kto za?

      10
      3
    • Kapral amator says:
      3 miesiące temu

      Niestety zasłużył. Miałem nieprzyjemność pracować pod jego dowództwem.
      „Problemy rozwiązywać, o sukcesach meldować” – to nie żart.

      1
      0
  13. mieszkanka powiatu slupeckiego says:
    3 miesiące temu

    Dlaczego w Slupcy jest tak duzo mieszkan na wynajem.Bogacze sie pobudowali a mieszkania daja na wynajem.

    6
    0
    Odpowiedz
  14. Bronka says:
    3 miesiące temu

    Panie starostwo zamiast serduszek proszę więcej autobusów

    4
    0
    Odpowiedz
  15. mieszkaniec powiatu slupeckiego. says:
    3 miesiące temu

    Obiektywny – a moze tak w podobny sposob ocenimy zaslugi Pana Pyrzyka ,ze az glosowalismy na niego zeby zostal Poslem.

    8
    1
    Odpowiedz
    • Obiektywny says:
      3 miesiące temu

      Po pierwsze nie głosowałem na Pana Pyrzyka bo nie miałem do tego uprawnień.
      Po drugie, Region Słupecki wciąż prześladuje choroba gumofilcow która generalnie zepsuła smak demokracji na tym obszarze
      Po trzecie, ci ktorzy glosowali dotąd na PSL I PO sa tyle sami warci co sam poseł Pyrzyk
      Po czwarte, jesli lokalne spoleczenstwo da się dalej prowadzić jak stado baranów nic na to nie poradzimy. Po prostu musi wymrzec jedno pokolenie postkomunistów to może lokalne społeczeństwo sie oczyści ze zdrajców i złodziei politycznych

      7
      0
    • Minister says:
      3 miesiące temu

      Ja głosowałem i przepraszam już nie będę. Zawiodłem się.

      5
      0
  16. Anonim says:
    3 miesiące temu

    Obiektywny -nigdzie nie jest napisane .ze Dykszak jest zasluzony, ze Dykszak jest wzorem do nasladowania.ze Dykszak jest autorytetem.

    2
    3
    Odpowiedz
  17. mieszkaniec powiatu slupeckiego. says:
    3 miesiące temu

    Obiektywny – co Ty wypisujesz, czy my mamy wplyw na to kto kiedy umrrze?

    0
    0
    Odpowiedz
  18. mieszkaniec powiatu slupeckiego. says:
    3 miesiące temu

    Pokupili mieszkania w bloku na moniuszki a teraz chca wynajac,dlaczego sprzedaje sie mieszkania osobom ktore maja mieszkania lub domy

    0
    0
    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogłoszenia promowane > dodaj <

Zatrudnimy do prowadzenia pojazdów

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

Usługi różdżkarskie, wyszukiwanie żył wodnych

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

sprzedam mieszkanie

przez slupca.pl
2026-05-28
0
0

REKLAMA

Kurier Słupecki

Dodatek ślubny 2026
kurier słupecki

Komentarze

  • Ramzes - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • x - Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
  • zzz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Xyz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Słowianin - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • hmmmm - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Kasia - Będzie wikariuszem w Słupcy. Już drugi raz
  • Buhaha - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
REKLAMA
Następny
„Wysyłam wielkie serce”. Możesz się zdziwić, do kogo powiedział to starosta

„Wysyłam wielkie serce”. Możesz się zdziwić, do kogo powiedział to starosta

  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Wszystkie pola wymagane Zaloguj

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Zaloguj
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki