Ks. Przemysław Kubacz, wikariusz w słupeckiej parafii pw. św. Wawrzyńca przyjął wyzwanie, które rzucił mu ks. Krzysztof Szkopek i nagrał swoje 16 zwrotek w ramach akcji Hot16challenge2. Posłuchajcie!
Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.





















Brawo dla KS. Przemka
Może należałoby w rymach ująć się za molestiwanymi dziećmi przez księży kosciola katolickiego. Może warto by prosić o wybaczenie ??? Może ułożyć tekst o ukladach pieniądzach, pedofilii, o tym czym stał się polski kościół ??
Jak masz dowody to leć do Prokuratury nadety P I S I O R Z E, a nie głupoty piszesz
Panie ulica przecież za dowód wystarczy film Sekiekskich ” zabawa w chowanego”. Wszyscy mamy świadomość że sytuacja przedstawiona w filmie to tylko wierzchołek góry lodowej.
Brawo.super bardzo fajny występ
Super sprawa
wykon godzien gwiazdkowej imprezy dla ministrantów. treść żadna. papież-polak polukrowany jak trzeba.