Tragedia w pracy. Mężczyzna nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w słupeckim Mostostalu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas rozładunku ciężkich metalowych elementów jeden z nich spadł na pracownika. Blacha odcięła mu obie nogi. Na pomoc wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy ustalają okoliczności tragedii.

23 komentarze

 1. Boże ,co za PECHOWY zaklad ,ile juz tam ludzi zginęlo.Współczucie dla Rodziny.

 2. Tragedia !. Szczerze współczuję Rodzinie. Zmarły niech spoczywa w pokoju .

 3. To Robert?

  • To nie jest tajemnicą, przecież można podać kogo dotknęła taka tragedia.

  • :((( Wie Pani cos bliżej o poszkodowanym? Rodzinie? Czy mogłabym jakos pomóc? Prosze do mnie zadzwonic, Justyna 570 262 755

  • Tragedia straszna współczuję tej. Rodzinie niech spoczywa a pokoju

  • Nie. Nie Robert.

 4. Smutek i Żal

  Mój Boże
  Ulżyj w cierpieniu Tym Których Zostawił.
  Spoczywaj w Pokoju Chrystusa.

  Jak mogło do tego dojść?!!
  Ktoś coś zaniedbał???????

 5. Tam już nikt na tym wszystkim nie panuje liczy się tylko kasa i wyzysk spolczucia dla rodziny

  • przenosi sie osoby ktore nigdy nie mialy do czynienie z takim charakterem pracy,bez szkolen ,Faktycznie tam nie ma ludzi ktorzy znaja sie na organizacji pracy.Fachowcow z dlugoletnim stazem i doswiadczeniem wyrzucilo sie za burte,ludzi wyksztalconych po studiach ….za burte ,dzisiaj maja tego efekty.Taki zaklad z takim potencjalem,z taką wspaniałą kadrą sie zwalnia,jedna “najmądrzejsza”….wygodna im bardzo wypisuje szblonowe zwolnienia pracownikom motywując ,że nie nadaja sie do pelnienia funcji ,zostawia sie amatorow ludzi ktorz cicho siedza czekając na emeryturę .Ot mają poltyke kadrową ktora teraz skutkuje samy złem.prezesa z doswiadczeniem …zwolnili ,dobrą kadre kierowniczą …zwolnilio ,a kogo zostawili ????? można sobie odpowiedziec.BRAK odpowiedniego nadzoru,wiedzy doswiadczenia i glupota doprowadza do tragicznych sytuacji.Ale kabze trzeba nabijać nie zważając na ludzki los.Co sie z tym zakladem porobilo i kto tam jeszcze pracuje ?????!!!!!

  • Ludzie. To był wypadek! Tragedia dla najbliższych. Kadra, jaką by nie była, ani polityka kadrowa firmy nie miała na to wpływu. Za poprzednich prezesów też miały miejsce wypadki, niestety również śmiertelne. Współczuję Rodzinie.

 6. To niebyl amator żaden, tylko solidny pracownik i jak niewiesz czym się w życiu zajmował wcześniej to się nieodzywaj. Po drugie jak nasze Panstwo stwiercza, że człowiek jest zdolny pracować do 65 lat to tak jest. Niewolno kogoś dyskryminować ze względu na wiek bo ta osoba może być jeszcze lepszym pracownikiem.

  • Dziękuję. To był doświadczony ilpracownik i szlachetny dobry człowiek. Najlepszy jakiego miałam zaszczyt znać.
   A ci, którzy pozwolili na pracę w takich warunkach bez zabezpieczeń niech spotka jeszcze gorsze piekło niż nas. Niech Bóg choć raz pokaże, że jest sprawiedliwy.

 7. Kiedy gazeta poda wiecej informacji?

 8. do Anki. Prawda to byl wypadek,ale co bylo przyczyna musi ustalic sledztwo.A wypadkow za poprzedich prezesow bylo o wiele wiele mniej,ja przypominam sobie smiertelny wypadek 2 spawaczy i to wszystko ,a teraz policz sobie Ania ,ja jestem pracownikiem i tez wiem.To jest niewyobrażalna tragedia ale ktos za to musi beknać

 9. do Oli Czlowiek ktory stracil zycie mnie byl amatorem, to byl bardzo pracowity czlowiek swietny pracownik.Pisze ogolnie,wczytaj sie w to co napisane,chodzi wlasnie o złą polityke kadrowa ,pisze o nadzorze,ktorego pozwalniali ,ludzi doswiadczonych ,dobrzych organizatorow pracy,a …o tych pisze,a konekwencje tych nieprzemyslanych i blednej polityki ponosza zwykli ludzie,zwykly pracownik.Panie świeć nad Jego duszą.Najglebsze wyrazy wspolczucia dla najblizszych

  • Dziękuję. Najbardziej pracowity i solidny jakiego w tych czasach jeszcze można było spotkać. Najlepszy człowiek o wielkim sercu. Nigdy nikomu nie odmowił pomocy. Błagam o sprawiedliwość! Niech Ci którzy na to pozwolili i nie pomogli mu jak należy za to poniosą karę. Błagam o to Boga

 10. Współczuje Bliskim.
  Znając życie winę przypiszą Temu Który już nie może się bronić.
  Świeć Panie Nad Jego Duszą.
  Pamiętajmy i
  Pomóżmy Rodzinie.

  • Czyli jednak ktoś zawinił
   Jeśli piszecie że przechodzicie piekło
   to szczerze Wam współczuję.
   Ktoś napisał..praca bez zabezpieczeń..nikt nie pomógł…
   Boże
   współczucie i modlitwa to jest mało…

  • Nie zasłużył na taką śmierć. Mam nadzieję, że będzie do końca życia śnił się po nocach tym, którzy podpisali zgody na pracę bez żadnych spełnionych wymogów bhp i bez przeszkolenia pracowników z podstaw opieki przedmedycznej. Kto jak kto, ale na pewno nie on zasłużyl na śmierć w takim cierpieniu.
   Świec Panie nad Jego duszą. Jeśli istniejesz bo po tym, co dziś wiem, ciężko w to wierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.