• O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
poniedziałek, 15 czerwca 2026 04:38
slupca.pl
dodaj ogłoszenie drobne
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Logowanie
  • Zarejestruj
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
slupca.pl
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Home Ważne

„Ptaki robią wielki bałagan”

przez slupca.pl
2024-06-21
w Ważne
0 0
A A
10
„Ptaki robią wielki bałagan”

Screenshot

912
OBEJ.
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Radna Katarzyna Rybicka zwraca uwagę na bałagan, jaki w mieście robią ptaki, które szukają jedzenia w koszach na śmieci.

– To nie tylko problem Spółdzielni Mieszkaniowej, ale całego miasta – na posiedzeniu komisji oświaty i spraw społecznych mówiła radna. – Musi znaleźć się jakiś sposób na to, żeby te kosze była tak zabezpieczone, aby ptaki szukając pożywienia nie wyrzucały śmieci. To, co widzimy na osiedlu to jest dramat. Najgorzej jest blisko punktów gastronomicznych. Niestety nie jesteśmy w stanie zapanować nad bałaganem, który jest na osiedlu i w całym mieście. To, że mieszkańcy czasem nie trafią do kosza to się zdarza, ale obserwując wiemy, że to głównie ptaki wyciągają te śmieci – mówiła radna.

O opinię na ten temat zapytaliśmy też prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej. Henryk Lewandowski przyznaje, że zdarzają się sytuacje, kiedy ptaki wyciągają śmieci w poszukiwaniu pożywienia, ale zapewnia, że pracownicy spółdzielni na bieżąco to sprzątają. Wymiany koszy przy blokach nie planuje. Podkreśla, że obecne kosze są stosunkowo nowe. Mieszkańcy sugerują jednak nie tyle wymianę, ile zamontowanie dodatkowych zabezpieczeń. – Do tych koszy jak dotąd, nie możemy naleźć dodatkowych zabezpieczeń. Jak ktoś coś zauważy proszę podpowiedź – napisał prezes w jednym z komentarzy na grupie Spółdzielni.

REKLAMA

Zobacz także

Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
Ważne

Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila

2026-06-13
4.4k
Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
Ważne

Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…

2026-06-12
3.8k

Sezon pełen sportowych emocji

przez bazyl
2026-06-14
0
55
Sezon pełen sportowych emocji

Mateusz Górniak ze słupeckiego zespołu został Królem Strzelców ligi wojewódzkiej U16 podczas zakończenia sezonu WZKosz 2025/2026 w Lesznie, i odebrał...

Więcej...Details

Finisz na piątkę

przez bazyl
2026-06-14
0
73
Finisz na piątkę

Słupczanka Słupca zakończyła sezon 2. ligi kobiet zwycięstwem 5:1 nad TAF Toruń przy Gajowej. Bramki zdobyły Pacholska, Pakulska, Waszak, Królak...

Więcej...Details

Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

przez bazyl
2026-06-14
0
135
Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

Orły Zagórów pokonały Zjednoczonych Rychwał 1:0, a SKP Słupca i Czarni Ostrowite zakończyli sezon 2025/2026 ligowymi porażkami. Bramki: Kopaczewski i...

Więcej...Details

Comments 10

  1. Rr says:
    2 lata temu

    Pani Radna, proszę pamiętać że to ludzie chcą wszystko podporządkować pod siebie, zapominając że świat złożony jest nie tylko z nad.
    Promenadę też pani chciała podporządkować i tu proszę się wykazać

    7
    0
    Odpowiedz
  2. Landini says:
    2 lata temu

    PANI RADNA, ta sama EKIPA rządzi w tym mieście od wielu lat, jakoś nie pamiętam żeby Pani wcześniej o to pisała,,jakoś dziwne że teraz to Pani zauważyła, czy wcześniej nie było ptaków? Chyba że to są ptaki IMIGRANCI

    11
    0
    Odpowiedz
  3. Mieszkaniec says:
    2 lata temu

    A ptaki siedzą na drzewach i brudzą na chodnikach, pod drzewami, na samochodach, przy kościele św. Wawrzyńca. Siadają na dachach szkół itp. I co z tymi ptakami Pani Radna proponuje zrobić?

    9
    0
    Odpowiedz
    • Żart says:
      2 lata temu

      Wyszczelac.

      6
      0
  4. Powiatowy says:
    2 lata temu

    Proponuje „Pani Radnej „Zabić wszystkie ptaki !!!

    8
    0
    Odpowiedz
  5. Maria says:
    2 lata temu

    Ptaki wyciągają śmieci z koszy, które są pełne. Pod moim blokiem przez kilka dni kosz był wypełniony po brzegi i nikt go nie opróżnił.

    6
    0
    Odpowiedz
  6. mieszkaniec says:
    2 lata temu

    Problem tkwi w ludziach, mieszkam w 9-tce. Widzę niechcący jak mieszkańcy niektórzy, a zwłaszcza taki jeden z 6-tej klatki, regularnie odpadki po jedzeniu zamiast do kontenera wyrzuca do tych koszy a później nic dziwnego że ptaki to rozrzucają. Takiego „barana” za przeproszeniem, trzeba by sfotografować a zdjęcie zamieścić w prasie lokalnej!

    6
    0
    Odpowiedz
  7. Minona says:
    2 lata temu

    Po pierwsze, ludzie nagminnie wyrzucają kilogramami jedzenie, co nie powinno mieć miejsca. Po drugie, te kosze są czasami tak pełne, że same się opróżniają na chodniki. Po trzecie, przeszkadzają ludziom ptaki, drzewa i to co zielone, a później płacz i lament bo środowisko niszczymy. Naprawdę problemem człowieka jest otaczające środowisko?

    3
    0
    Odpowiedz
  8. Romario says:
    2 lata temu

    ALEŻ ODKRYCIE? do tego jeszcze MY Mieszkańcy miasta za to płacimy ,KOMEDIA.

    2
    0
    Odpowiedz
  9. Ted says:
    2 lata temu

    To jest problem ogolny sciezka rowerowa do Strzalkowa zostawiona sama sobie jest zaniedbana miasto wogole o nia nie dba

    6
    0
    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogłoszenia promowane > dodaj <

Zatrudnimy do prowadzenia pojazdów

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

Usługi różdżkarskie, wyszukiwanie żył wodnych

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

sprzedam mieszkanie

przez slupca.pl
2026-05-28
0
0

REKLAMA

Kurier Słupecki

kurier słupecki
Dodatek ślubny 2026

Komentarze

  • Ramzes - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • x - Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
  • zzz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Xyz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Słowianin - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • hmmmm - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Kasia - Będzie wikariuszem w Słupcy. Już drugi raz
  • Buhaha - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
REKLAMA
Następny
Uroczyste zakończenie u Małych Odkrywców w Piotrowicach

Uroczyste zakończenie u Małych Odkrywców w Piotrowicach

  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Wszystkie pola wymagane Zaloguj

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Zaloguj
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki