Strona główna / Bez kategorii / Gwiazdy The Voice of Poland zaśpiewały dla Kamila

Gwiazdy The Voice of Poland zaśpiewały dla Kamila

Kolejni ludzie udowodnili, że nie są obojętni na potrzeby innych. Około 180 osób w minioną niedzielę w poznańskim klubie Blue Note Jazz Club wzięło udział w koncercie charytatywnym dla Kamila Wypychowskiego – chłopaka z Osin, który w ubiegłym roku uległ poważnemu wypadkowi. Głównymi wykonawcami byli uczestnicy znanego programu telewizyjnego „The Voice of Poland”.

Koncert był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju i za sprawą całej panującej tam atmosfery, ale też dzięki temu, iż sporo ludzi po raz kolejny udowodniło, że chcą pomóc innym.

Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia była Joanna Marzęcka – koleżanka Kamila, a współorganizatorką Agnieszka Dudek. Sobotni event poprowadzili Zbigniew Stonoga i Simon Wolf.
Całość artykułu wraz z fotoreportażem w jutrzejszym wydaniu Kuriera. Zdjęcie pozyskaliśmy dzięki uprzejmości fotograf Marzeny Bloch.
Każdy, kto chciałby pomóc w leczeniu Kamila Wypychowskiego może tego dokonać. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie https://www.facebook.com/BudzimyKamila/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.