Strona główna / Artykuły partnerów / Tunika na lato – hit czy kit?

Tunika na lato – hit czy kit?

Zastanawiasz się czy tunika na lato jest hitem, czy kitem? Wyjaśniamy tę wątpliwość: tuniki są absolutnie jednym z najbardziej wszechstronnych elementów garderoby, które możesz posiadać, szczególnie w swojej garderobie na cieplejsze miesiące! Dzięki różnorodnym dostępnym długościom i fasonom każda kobieta bez problemu znajdzie tuniki dla siebie. Oto krótki samouczek na temat tego, jak nosić tunikę, aby skorzystać z jej walorów jak najbardziej.

Jestem „gruszką” – jaka tunika na lato dla mnie?

Jeśli masz figurę o kształcie gruszki, poszukaj tuniki:

  • z bocznymi rozcięciami (aby nie dopuścić do przywierania tuniki do ud i pośladków)
  • z lekkim zwężeniem w talii
  • szerokim dekoltem, aby poszerzyć ramiona

Ponadto, ponieważ Twój najbardziej kłopotliwy obszar ciała znajduje się tuż poniżej talii, upewnij się, że Twoja tunika kończy się powyżej tego najszerszego obszaru lub poniżej, ale nie na nim samym. Zastanów się nad jej połączeniem z długim, masywnym naszyjnikiem, aby dodać bardziej wyluzowany, wakacyjny wygląd do całości. Sporo takich wzorów znajdziesz na https://manwoman.co/ – każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla swoich preferencji.

Jestem „jabłkiem” – jaka tunika na lato dla mnie?

Jeśli masz figurę w kształcie jabłka unikaj wszelkiego rodzaju warstwowania. Powinnaś wybierać tuniki skupić się na swojej szyi i nogach. Upewnij się, że Twoja tunika nie jest zbyt długa i ma ładny dekolt w kształcie litery V, który pomaga skierować uwagę na twoją twarz! Pamiętaj też, że mniejszy wzór i ciemniejszy kolor pomagają złudzeniu, że jesteś mniejsza w obszarze ciała, który tak naprawdę jest najbardziej masywny.

Pamiętaj, że chcesz skupić się na swojej twarzy. Unikaj zakładania długiego, masywnego naszyjnika – zamiast niego załóż lepiej lekkie kolczyki lub krótszy naszyjnik.

Jestem „klepsydrą” – jaka tunika na lato dla mnie?

Jeśli masz taką figurę będziesz wyglądać najlepiej, jeśli postawisz tuniki bardziej dopasowane w talii. Opcja bez rękawów jest również idealna dla pań cieszących się figurą „klepsydrą”. Właściwie w każdej wersji będziesz prezentować się uroczo.

Więcej informacji: https://ddtorun.pl/pl/644_materialy_partnera/17850_kozaki_damskie_najmodniejsze_propozycje_na_zim_2018_2019.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>