6 komentarzy

 1. zniecierpliwiony

  Jestem w grupie wiekowej 70+, próbowałem na 3 sposoby zarejestrować się dzisiaj na szczepienie i bez rezultatu. Numer telefonu wybierany przeze mnie do rejestracji w Hipokratesie przez cały czas odpowiada, że “skrytka na którą chcesz zostawić wiadomość (chcę się zarejestrować a nie zostawić wiadomość) jest przepełniona i za chwilę nastąpi rozłączenie” i tak przez 2 godziny od 11 do 13-tej, później nie dzwoniłem.
  Spróbowałem parę razy na 989 i za którymś razem przekierowano mnie na rejestrację w systemie automatycznym, czyli wszelkie dane podawane były i weryfikowane przy pomocy klawiatury telefonu. Wszystko szło dobrze do momentu pytania o kod pocztowy mojej miejscowości z zaznaczeniem “bez myślnika” i tu rozczarowanie, system nie znał po 3 powtórkach takiego kodu. Musiałem przerwać dalszą rejestrację i zrezygnować z połączenia. Spróbuję jeszcze dzisiaj bezpośrednio z konsultantem.
  Podjąłem 3. próbę z wykorzystaniem Indywidualnego Konta Pacjenta do którego mam dostęp poprzez profil zaufane i znów rozczarowanie, informacja, że nie ma aktualnie rekomendowanych wizyt. Tak więc po ok 4 godzinach udręki musiałem się poddać.
  Wrażenie mam takie, że wykorzystując system informatyczny, telefoniczny i elektroniczny rejestracji nie dokonam, bo prawdopodobnie Słupca nie jest włączona do systemu!Pozdrawiam cierpliwych!

  • Zdenerwowany

   Dzisiaj ul.Sikorskiego /piętro/przed 8.00 przed punktem
   szczepień ok.40 osób czeka na rejestrację od długiego czasu,pani z punktu szczepień informuje że może zarejestrować 15 osób,pytania co z resztą,brak odpowiedzi.
   Pytanie także w systemie od 6.00 godz nie było
   wolnych rejestrowań a tu nagle jest 15 osób do
   rejestracji,co na to koordynator szczepień.???!!

 2. Ja poczekam cierpliwie
  kiedy przyślą mi esmsa że mam się zgłosić.
  Po co mi się denerwować?

 3. Ręce opadają

  Wszystko ładnie, pięknie w teorii. W praktyce nie dało się zarejestrować. Nie wiem czy tak mały limit, czy tak wielu chętnych. Swoją drogą nie widać żeby ludzie zbytnio wierzyli w tego wirusa skoro na zakupach niby maseczka jest ale poniżej nosa, bez odstępu w kolejce do kasy, a zwrócić uwagę to jeszcze obraza majestatu….

 4. mieszkaniec

  Dlaczego nie ma punktu szczepien w Gminie POWIDZ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.