Wczoraj po godz. 10 doszło do kolizji w Tomiszewie. Zderzyły się dwa samochody. Do akcji zadysponowano strażaków ze Słupcy, Kosewa i Ostrowitego, policję oraz karetkę pogotowia.
fot. OSP Kosewo


Wczoraj po godz. 10 doszło do kolizji w Tomiszewie. Zderzyły się dwa samochody. Do akcji zadysponowano strażaków ze Słupcy, Kosewa i Ostrowitego, policję oraz karetkę pogotowia.
fot. OSP Kosewo
Historia Wiktora Marczuka, BGmedia i represji wobec niezależnych mediów oraz polskich księży na Białorusi po wyborach 2020 i emigracji redakcji...
Więcej...DetailsTragiczny wypadek w Kokczynie Drugim koło Strzałkowa. Volkswagen uderzył w drzewo przy DW 260, kierowca zginął mimo akcji PSP, ZRM...
Więcej...DetailsGórnik Polkowice nie przedłużył kontraktów z czterema piłkarzami. Z klubem żegnają się Szuszkiewicz, Ratajczak, Solarz i Frankowski. To zmiany kadrowe.
Więcej...Details
© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki
Na drodze gruntowej obowiązuje zasada prawej ręki. Pamiętajcie
Kto w tych czasach pamięta o tej zasadzie? W tych czasach obowiązuje raczej prawo pięści 🙂
W mojej ocenie ustawka bo pewnie jedno z aut ma polise AC