Strona główna / Artykuły partnerów / Szybkie pisanie pracy licencjackiej

Szybkie pisanie pracy licencjackiej

Jeżeli pisanie pracy licencjackiej (Bachelorarbeit) sprawia Ci problem, postaw na kogoś, kto podziała w tej sprawie profesjonalnie. Przedstawiamy stronę business and science, która ma bogate doświadczenie w pomocy nad pracą licencjacką. W poniższym tekście dowiesz się m.in.:

  • jakie usługi są wykonywane,
  • kto zajmuje się pisaniem tekstów,
  • czym jest i co zawiera popularny ghostwriting.

Co wchodzi w skład oferty?

Firma Business and Science posiada bogatą ofertę. Znajdują się wśród niej:

  • korekta pracy,
  • ghostwriting,
  • przegląd literatury,
  • sprawdzenie przez system antyplagiatowy.

Prace są pisane w języku angielskim i niemieckim.

Czym jest ghostwriting?

Jest to pisanie pracy publikowanej pod nazwiskiem zleceniodawcy. Ghostwriter otrzymuje wynagrodzenie w kwocie zapisanej w umowie oraz ewentualny procent zysków ze sprzedaży.  Co ważne ghostwriterzy są anonimowi. Nad każdym projektem stoi tzw. kierownik projektu, który pośredniczy w wymianie informacji. Na każdym etapie pracy można zadać pytania ekspertom oraz zgłaszać swoje sugestie.

Jak działa cały ten proces?

Pierwszą kwestią jest wybór tematu. Eksperci akademiccy mogą zaproponować różne opcje. Oczywiście pod uwagę brane są również zainteresowania i preferencje zleceniodawcy. Kolejnym elementem jest przegląd literatury. Akademicki ghostwriter prowadzi badania literatury przed procesem pisania, aby napisać pracę, która koncentruje się na pytaniu badawczym i ma najwyższą jakość. Ghostwriter włącza również chętnie literaturę zaproponowaną przez klienta. Następnym punktem współpracy jest tworzenie konceptu. Tworzony jest zarys pracy, może być on również dostarczony z góry przez zleceniodawcę. Podczas pisania pracy jest ona tworzona wraz z katalogami i załącznikami zgodnymi ze standardami naukowymi. Kolejno praca zostaje poddane profesjonalnej korekcie i jest sformatowana zgodnie ze standardowymi standardami naukowymi (np. Chicago, Harvard, APA). Na koniec każdej usługi przeprowadzane jest sprawdzenie antyplagiatowe. Dzięki temu klient otrzymuje w 100% wolną od plagiatów pracę seminaryjną lub pracę magisterską.

Kto zajmuje się pisaniem tekstów?

Firma współpracuje z profesorami, tłumaczami przysięgłymi, menedżerami, prawnikami, informatykami i innymi ekspertami. Wszyscy pracownicy mają niezwykłe CV i doświadczenie, dzięki czemu nawet najbardziej ambitne zapytania mogą zostać pomyślnie zrealizowane. Dla każdego projektu Business And Science zapraszany jest zespół ekspertów, który spełnia wszystkie wymagania i ma najwięcej kompetencji do wykonania danego zadania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>