
Od 1 lutego wszystkie dzieci, które przyjdą na świat w słupeckim szpitalu otrzymają wyprawkę. Inicjatywa realizowana będzie dzięki wsparciu firmy Twój Market.
Jak informuje słupeckie starostwo, wyprawka, którą otrzymają noworodki, będzie zawierała niezbędne akcesoria dla najmłodszych. Akcja obdarowywania dzieci potrwa do końca bieżącego roku, a jej celem jest nie tylko wsparcie rodzin, ale także celebrowanie radości z narodzin.
– Jesteśmy przekonani, że ta inicjatywa przyniesie wiele uśmiechów i radości nie tylko nowym rodzicom, ale również całej naszej społeczności. Dziękujemy firmie Twój Market i Panu Piotrowi Białeckiemu za wspaniałą inicjatywę – powiedział starosta Marek Dąbrowski.
fot. Krzysztof Raczyński – Starostwo Powiatowe w Słupcy
Dobrze, że p.dyrektor zwalniając pracownika który ujawnił nieprawidlowosci funkcjonowania szpitala i osób odpowiedzialnych za to, pomyślała za co ma żyć jego rodzina!? Zaś nie licząc się z kosztami zadłużonego szpitala w przegranej sprawie sądowej wypłaca kwotę zadośuczynienia swoich decyzji w stosunku do pracownika, tuszując tym samym źle funkcjonujący szpital i osoby odpowiedzialne za jego zarządzanie a przedstawiajac sie na tym zdjeciu i podpisujac sie do treści artykułu pokazuje hipokryzję swojej osoby, jak tu przypodobać się władzy bo na stanowisko dyrektora nominowana była przez władze PIS-u a środowiskowo nie jest związana z powiatem to co może obchodzić p.dyrektor szpital?, jedynie następna wzmianka w c.v., i jak długo jeszcze będzie robić dobre wrażenie do złej gry?