• O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
sobota, 13 czerwca 2026 04:51
slupca.pl
dodaj ogłoszenie drobne
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Logowanie
  • Zarejestruj
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
slupca.pl
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Home Bez kategorii

Noga z gazu! Inaczej posypią się mandaty

przez slupca.pl
2017-03-15
w Bez kategorii
0 0
A A
12
7
OBEJ.
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Od najbliższej niedzieli policjanci w naszym powiecie będą karać za nawet minimalne przekroczenie prędkości.
19 marca w całej Wielkopolsce rusza akcja „Prędkość – zero tolerancji”. – Policjanci ruchu drogowego będą zwracali szczególna uwagę na każde, nawet najmniejsze wykroczenia w tym zakresie – zapowiada Maciej Święcichowski z komendy wojewódzkiej i przypomina, że to właśnie łamanie przepisów dotyczących ograniczeń prędkości jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Mundurowi przekonują, że większości zdarzeń drogowych można by uniknąć, gdyby kierowcy przestrzegali ograniczeń prędkości wynikających z przepisów i znaków drogowych. – Pamiętajmy, że poruszać się należy z prędkością, która jest określona w przepisach ruchu drogowego, to znaczy, że gdy znak wskazuje na prędkość 50km/h, to właśnie maksymalnie tak szybko możemy jechać – przypominają policjanci.

W zeszłym roku na drogach powiatu słupeckiego doszło do 90 zdarzeń spowodowanych nieprzestrzeganiem przepisów dotyczących prędkości. Wśród nich było 10 wypadków i 80 kolizji. 1 osoba zginęła, a 11 zostało rannych.

 

REKLAMA

Zobacz także

Opowiadali o nowo wydanej książce o ewangelikach
Bez kategorii

Opowiadali o nowo wydanej książce o ewangelikach

2024-01-11
274
Jeszcze puchar i potrzebna świąteczna przerwa
Bez kategorii

Jeszcze puchar i potrzebna świąteczna przerwa

2023-12-19
134

Władza zaczęła od dziennikarzy

przez Kurier Słupecki
2026-06-12
0
253
Władza zaczęła od dziennikarzy

Historia Wiktora Marczuka, BGmedia i represji wobec niezależnych mediów oraz polskich księży na Białorusi po wyborach 2020 i emigracji redakcji...

Więcej...Details

Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…

przez slupca.pl
2026-06-12
1
3k
Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…

Tragiczny wypadek w Kokczynie Drugim koło Strzałkowa. Volkswagen uderzył w drzewo przy DW 260, kierowca zginął mimo akcji PSP, ZRM...

Więcej...Details

Odchodzi z Górnika

przez bazyl
2026-06-12
0
149
Odchodzi z Górnika

Górnik Polkowice nie przedłużył kontraktów z czterema piłkarzami. Z klubem żegnają się Szuszkiewicz, Ratajczak, Solarz i Frankowski. To zmiany kadrowe.

Więcej...Details

Comments 12

  1. Alfabetta says:
    9 lat temu

    Policjanci też będą nadzy, czy choć kamizelki założą?

    0
    0
    Odpowiedz
  2. Zbulwersowany says:
    9 lat temu

    Pytam,czy naga z gazu.czy noga,bo jak naga to napewno mandatów będzie więcej.
    Jeśli gazeta pisze z takimi błędami a potem daje na forum do internetu to naprawdę wielki wstyd,w samym tytule,masakra.Czy nikt tego nie czyta.zanim ujży światło dzienne.

    0
    0
    Odpowiedz
  3. Figo says:
    9 lat temu

    Czy policjanci będą zdejmować nagą z gazu.Ale fucha

    0
    0
    Odpowiedz
  4. liv says:
    9 lat temu

    Czy tamujących ruch idiotów którzy jadą 20 km/h też ukarzą??

    0
    0
    Odpowiedz
    • Kaem says:
      9 lat temu

      Dokładnie…. przyłączam się do pytania…

      0
      0
  5. wwwww says:
    9 lat temu

    tylko jakim urządzeniem bedą mierzyć prędkość czy tym co ostatnio sami zaprzeczali ze da się nim mierzyć ową prędkośc gdyz przekłamuje odczyty ?

    0
    0
    Odpowiedz
  6. czesio says:
    9 lat temu

    ale krzaki jeszcze gole -nie maja lisci chyba ze sie przepastuja jak w ,,nie ma mocnych;

    0
    0
    Odpowiedz
    • Rysio says:
      9 lat temu

      Aleś ty czesio k…a mądry!!!!!

      0
      0
  7. Kurdupel says:
    9 lat temu

    Nie mam nic przeciwko temu by było zero tolerancji w stosunku do prędkości, ale jednak wydaje mi się, że 50 km/h w terenie zabudowanym powinno się zwiększyć do 60 km/h. Oczywiście trzeba także usunąć wiele drogowych absurdów jak np., limit prędkości na obwodnicy od ronda do BP to 50 km/h, tyle samo co przy szkole, szpitalu czy w ogóle w mieście, gdzie są przejścia dla pieszych itd. Po zlikwidowaniu tych chorych ograniczeń prędkości wprowadźmy „zero tolerancji”, a nie na odwrót.

    0
    0
    Odpowiedz
  8. Śmiech says:
    9 lat temu

    Niech sie parówy wezmą za łapanie morderców,gwałcicieli czy pedofilów a nie mandat za jakieś śmieszne przekroczenia prędkości o 5km/h za które i tak żaden mądry człowiek nie zapłaci.Według przepisów ruchu drogowego jest tolerancja do 10km/h ze spokojem,zresztą za prędkość mandatów nie trzeba płacić,wystarczy znać troszke prawo,pozdro dla wtajemniczonych

    0
    0
    Odpowiedz
    • Nie znam prawa says:
      9 lat temu

      Nie płać nie płać znawco prawa……pewnie swoją masz tylko koszulę na grzbiecie to komornik niczego ci nie weźmie.

      0
      0
  9. Ja says:
    9 lat temu

    500 + kosztuje takie jaja tylko w polsce

    0
    0
    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogłoszenia promowane > dodaj <

Zatrudnimy do prowadzenia pojazdów

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

Usługi różdżkarskie, wyszukiwanie żył wodnych

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

sprzedam mieszkanie

przez slupca.pl
2026-05-28
0
0

REKLAMA

Kurier Słupecki

kurier słupecki
Dodatek ślubny 2026

Komentarze

  • x - Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
  • zzz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Xyz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Słowianin - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • hmmmm - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Kasia - Będzie wikariuszem w Słupcy. Już drugi raz
  • Buhaha - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Działkowicz - Problemy z ciśnieniem wody. Eksperci sprawdzają studnię, mieszkańcy czekają na rozwiązanie
  • Wściekły Marian - Boże Ciało w Kozalu. Zobacz zdjęcia
REKLAMA
Następny
HORN. W nowy sezon z nowym sprzętem

HORN. W nowy sezon z nowym sprzętem

  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Wszystkie pola wymagane Zaloguj

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Zaloguj
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki