• O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
poniedziałek, 15 czerwca 2026 03:36
slupca.pl
dodaj ogłoszenie drobne
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • Logowanie
  • Zarejestruj
  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
slupca.pl
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Home Ważne

„Nie możecie naprawdę z tym nic zrobić?” Burmistrz reaguje

przez slupca.pl
2025-11-04
w Ważne
0 0
A A
26
„Nie możecie naprawdę z tym nic zrobić?” Burmistrz reaguje
2.4k
OBEJ.
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

– Co z mieszkańcami którzy przez ponad 20 lat nie mogą się doprosić o kawałek normalnej drogi bez dziur, żeby mogli swobodnie wyjść czy wyjechać spod bloku? – pod postem burmistrza napisała jedna z mieszkanek miasta, załączając to zdjęcie. Jacek Szczap szybko zareagował.

Wczoraj Jacek Szczap na facebooku informował o postępujących pracach na ulicach wokół słupeckiego rynku. Jedna z mieszkanek, w komentarzu odniosła się do sytuacji w innej części miasta. – Wszystko pięknie, ładnie. Niech mieszkańcy i goście podziwiają piękne widoki a co z mieszkańcami którzy przez ponad 20 lat nie mogą się doprosić o kawałek normalnej drogi bez dziur, żeby mogli swobodnie wyjść czy wyjechać spod bloku??? Czy już do końca są skazani na te dziury, nie możecie naprawdę z tym nic zrobić? Obywatele tej ulicy też są mieszkańcami Słupcy i wiecznie jest ten temat pomijany.
Jak ma być ładnie to niech będzie wszędzie. Zapraszam, niech Pan osobiście się pofatyguje i zobaczy a może coś wymyśli jak swobodnie przejść czy wyjechać z tych dziur. Piszę tutaj ponieważ każdy zgłaszany problem jest bez odzewu – napisała pani Wioletta.

Po trzech godzinach burmistrz odpowiedział.  – Jutro w południe wyrównamy drogę i uzupełnimy dziury kruszywem – zapowiedział Jacek Szczap.

 

REKLAMA

Zobacz także

Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
Ważne

Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila

2026-06-13
4.4k
Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
Ważne

Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…

2026-06-12
3.8k

Sezon pełen sportowych emocji

przez bazyl
2026-06-14
0
55
Sezon pełen sportowych emocji

Mateusz Górniak ze słupeckiego zespołu został Królem Strzelców ligi wojewódzkiej U16 podczas zakończenia sezonu WZKosz 2025/2026 w Lesznie, i odebrał...

Więcej...Details

Finisz na piątkę

przez bazyl
2026-06-14
0
73
Finisz na piątkę

Słupczanka Słupca zakończyła sezon 2. ligi kobiet zwycięstwem 5:1 nad TAF Toruń przy Gajowej. Bramki zdobyły Pacholska, Pakulska, Waszak, Królak...

Więcej...Details

Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

przez bazyl
2026-06-14
0
135
Ostatnie mecze i tylko ZKS ma powody do radości

Orły Zagórów pokonały Zjednoczonych Rychwał 1:0, a SKP Słupca i Czarni Ostrowite zakończyli sezon 2025/2026 ligowymi porażkami. Bramki: Kopaczewski i...

Więcej...Details

Comments 26

  1. Gazda says:
    7 miesięcy temu

    Fajnie, że napisaliście o którą ulice chodzi 😉

    9
    0
    Odpowiedz
  2. Mariusz says:
    7 miesięcy temu

    Leczenie syfa pudrem

    10
    0
    Odpowiedz
  3. Strzelec says:
    7 miesięcy temu

    A kiedy odgłosy ze strzelnicy ucichną? Kiedy modernizacja? Strzelnica miała być wygłuszona. Czy jakoś tak. Nie w tym rozdaniu. Wyciszenia nie będzie , bo masz wniosek z powodów formalnych nie przeszedł procedury kwalifikującej do dofinansowania. Daliśmy ciała.

    10
    0
    Odpowiedz
    • Paweł says:
      7 miesięcy temu

      Strzelają dzisiaj od rana. Słychać w centrum miasta. Oczekuję że burmistrz doprowadzi do wyciszenia strzelnicy.

      8
      0
    • PingWin says:
      7 miesięcy temu

      Jeżeli słyszę odgłosy strzelania na ul. Kopernika to jak znoszą to ludzie z sąsiedztwa strzelnicy?

      9
      1
  4. Też Wioletta says:
    7 miesięcy temu

    Proponuję zaatakować publicznie władze o wszystkie niezrobione ulice. W trosce o wizerunek zrobią wszystkie?

    9
    1
    Odpowiedz
  5. :) says:
    7 miesięcy temu

    Co za roszczeniowe społeczeństwo pewnie rodem z poprzedniej komunistycznej epoki, asfaltu brakuje i jeszcze czego by chcieli 🙂

    2
    7
    Odpowiedz
    • Hallo says:
      7 miesięcy temu

      Jakie roszczeniowe? Płacimy podatki. W XXI wieku mieć taką droge w mieście? Może gdyby tak bardzo nie dbali o promocję urzedasów na koszt miasta, to uzbieraliby na parę dróg.

      8
      0
    • mieszkaniec ulicy do remontu says:
      7 miesięcy temu

      To nie asfaltu brakuje bo ten można kupić. Brakuje pieniędzy na asfalt. Może gdyby władza w mieście nie pobierała w grubych tysiącach ekwiwalentu za niewykorzystany urlop to na asfalt by starczyło. Ile można załatać takich dziur za 84 tysiące wypłacone jednej tylko osobie w dwóch transzach?

      10
      0
    • :) says:
      7 miesięcy temu

      To trzeba dalej płacić i czekać 🙂

      2
      4
    • Hallo says:
      7 miesięcy temu

      Czego ci się gęba śmieje? Płacić i czekać na co? Chyba na śmierć. Ta przyjdzie prędzej niż nam władza ulice zrobi.

      6
      0
    • :) says:
      7 miesięcy temu

      Ja mam buzie i to piękną, a nie gębę. Nie czekać na śmierć, tylko się czeka na za…ą śmierć, co jest pewne jak podatki, które trzeba płacić 🙂

      1
      3
    • Doktor John H. Watson says:
      7 miesięcy temu

      No to dawaj, Sherlocku (mieszkaniec ulicy do remontu), pokaż te papiery. Bo jak na razie, to brzmi jak klasyka gatunku: „kolega widział, jak szwagier mówił, że ponoć…” – a potem już tylko echo i oburzenie w komentarzach. Wrzucić liczbę, dorzucić nazwisko i udawać, że się odkryło aferę stulecia – łatwe. Tylko że bez dowodów to nie jest żadna afera, tylko zwykłe klepanie w klawiaturę.

      Chcesz być poważny? To operuj faktami. Bo jak zaczynamy rzucać kwotami z powietrza, to można równie dobrze napisać, że prezydent miasta ma w ogródku złotą koparkę i asfalt z Diora. Brzmi absurdalnie? No właśnie.

      W tym kraju każdy jest ekspertem od wszystkiego: epidemiolog, ekonomista, teraz jeszcze księgowy samorządowy. A jak przychodzi co do czego – nikt nie widział papierów, nikt nie zna procedur, ale opinie jak zawsze betonowe, tylko bez zbrojenia.

      Więc serio – jeśli masz dowody, to je pokaż. Jak nie masz, to nie rób z czatu konferencji prasowej partii „Wiem bo czuję”. Bo od gadania jeszcze żadna dziura się nie załatała, a jedyne, co się łata, to ego ludzi, którym się wydaje, że komentarz to śledztwo.

      Bo prawda jest taka: od gadania o aferach jeszcze nikt nie zbudował drogi — tylko kolejną dziurę, tym razem w logice.

      3
      5
    • ::::::::::::: says:
      7 miesięcy temu

      Uwazaj zebys w narcyzm nie popadl/popadla z ta swoja piekna buzia. Chlipiesz nia z miejskiego koryta lyzeczka czy szpadlem obracasz że tak walecznie bronisz niektorych?

      3
      1
    • mieszkaniec ulicy do remontu says:
      7 miesięcy temu

      Dostałeś Watsonie fakt. Masz problem z uwierzeniem w ten fakt, to sam sobie go sprawdź. Piśmienny jestes więc złóż do urzedu miasta wniosek o informację publiczną. A moze po znajomości na uszko ci szepną ile komu i za co.

      3
      0
    • Moja prawda says:
      7 miesięcy temu

      W myśl twojej prawdy że od gadania o aferach jeszcze nikt nie zbudował drogi w końcu wiem czemu PSL nie realizuje niewygodnych obietnic wyborczych. Poseł rodem ze słupeckiego PSL za dużo gada o aferach PiS.

      5
      0
    • a ja z ulicy Sezamkowej says:
      7 miesięcy temu

      Liczba została wrzucona przez mieszkańca ulicy do remontu, ale nazwisko wrzuciłeś dopiero ty doktorze Watsonie. Czyżbyś więc wiedział coś czego nie napisał ten mieszkaniec?

      5
      0
  6. wulkanizator says:
    7 miesięcy temu

    84 tysiące czy 8,4 tysiąca? Przecinka nie zgubiłeś?

    5
    0
    Odpowiedz
    • mieszkaniec ulicy do remontu says:
      7 miesięcy temu

      Nie zgubiłem przecinka. 84 tysiące złotych polskich. Za niewykorzystany urlop. Ktoś by wzgardził taką sumką?

      6
      0
    • Oburzony says:
      7 miesięcy temu

      Czy znajdą się media które podejmą się wyjaśnienia powodów wypłacenia tej kwoty za niewykorzystany urlop? Toż to prawie połowa budżetu obywatelskiego.

      7
      0
  7. ali says:
    7 miesięcy temu

    Temat zaległych urlopów? Nie, nie… redakcja dobrze wie, że wtedy mogłaby skończyć jak Gazeta Słupecka

    7
    0
    Odpowiedz
    • Felczer says:
      7 miesięcy temu

      To może radni zainteresują się tematem? Radny Pietrzykowski, lider interpelacji slupeckiego bezperspektywicznego grajdoła?

      7
      0
  8. Doktor John H. Watson says:
    7 miesięcy temu

    Ludzie, trochę rozsądku. Burmistrz Jacek Szczap nie przyszedł burzyć, tylko kontynuować dobrą robotę swojego poprzednika – i to widać. Inwestycje idą dalej, miasto się rozwija, a każda decyzja jest podejmowana z myślą o ciągłości, nie o robieniu rewolucji dla samej rewolucji.

    Zamiast więc szukać sensacji i rzucać bezpodstawne oskarżenia, może lepiej docenić, że ktoś naprawdę trzyma kurs i nie rozwala tego, co działało. To jest właśnie odpowiedzialność – i tego wielu nie rozumie.

    Łatwo pisać, że „brakuje asfaltu”, ale kto ma pojęcie, ile kosztuje każda inwestycja, ile wymaga papierów, decyzji, przetargów i uzgodnień? Szczap po prostu robi swoje – spokojnie, konkretnie, bez zbędnego gadania. I to jest wartość.

    Bo fakty są takie: miasto nie stoi w miejscu, prace idą, a kontynuacja to też odwaga – zwłaszcza w czasach, gdy każdy chce zaczynać od zera tylko po to, żeby się pokazać.

    2
    10
    Odpowiedz
    • Ogloszenie niepromowane says:
      7 miesięcy temu

      Pamietasz haslo z ktorym Jacek Szczap szedl do wyborów? Nowe pomysly. Lepsze jutro. Nowe pomysly! Kontynuacja działan poprzednika to nie nowe pomysly! Miasto sie nie rozwija. Rozwoj miasta to nowe miejsca pracy. Co mamy? Obiekty sportowe w nadmiarze, skwerki, kwiatki. Gdzie ty rozwoj widzisz? Dobra robota to jest nad jeziorem, tyle ze dla gościa od tej wielkiej nieruchomosci co tam staneła.

      6
      0
    • anonim says:
      7 miesięcy temu

      Bezpodstawne oskarżenia? Jakie w ogóle oskarżenia tu widzisz? Ktos podaje informację, a ty z góry zakladasz, że ktoś kogoś o coś oskarża. I dlaczego wymieniasz osobe z nazwiska? Informator nie wskazal konkretnej osoby.

      4
      0
    • Jan says:
      7 miesięcy temu

      Miasto się nie rozwija !!! Rozwój bedzie wtedy kiedy bedzie przybywało nowych mieszkańców, będą powstawały nowe osiedla mieszkaniowe, firmy itd. W Słupcy ubywa i mieszkańców i firm. Młodzi ludzie za pracą uciekają stąd w pośpiech a firmy jak spodzielnia Inwalidów bankrutują. Chcesz zobaczyć Rozwój pojedziemy do Wrześni i przesada pier….i.

      8
      0

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogłoszenia promowane > dodaj <

Zatrudnimy do prowadzenia pojazdów

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

Usługi różdżkarskie, wyszukiwanie żył wodnych

przez slupca.pl
2026-06-12
0
0

sprzedam mieszkanie

przez slupca.pl
2026-05-28
0
0

REKLAMA

Kurier Słupecki

Dodatek ślubny 2026
kurier słupecki

Komentarze

  • Ramzes - Reprezentant Polski wziął ślub w Słupcy. Najlepsze życzenia dla Dominiki i Kamila
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • x - Długo walczyli o życie kierowcy. Niestety…
  • zzz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Xyz - Tragiczny wypadek w gminie Strzałkowo
  • Słowianin - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • hmmmm - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Anonim - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
  • Kasia - Będzie wikariuszem w Słupcy. Już drugi raz
  • Buhaha - Głośno o kilometrówkach posłów. Ile wydał Pyrzyk?
REKLAMA
Następny
Nowa trenerka w Akademii Słupczanki

Nowa trenerka w Akademii Słupczanki

  • Strona główna
  • Ogłoszenia drobne
    • Przeglądaj ogłoszenia
    • Dodaj ogłoszenie
  • Reklama
    • Tygodnik Kurier Słupecki
    • Portal slupca.pl
    • Logo do pobrania
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki

Witaj!

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła? Zarejestruj

Utwórz nowe konto!

Uzupełnij formularz, aby się zarejestrować

Wszystkie pola wymagane Zaloguj

Odzyskaj hasło

Proszę podać nazwę użytkownika lub email, aby odzyskać hasło.

Zaloguj
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt
  • Logowanie
  • Zarejestruj

© 2021 Graffi Studio Kurier Słupecki