Kalkulator OC – agent i porównywarka w jednym

Ubezpieczenie OC pojazdu jest obowiązkowe, a za jego brak grozą wysokie kary finansowe. Czasami zdarzają się sytuacje, że można zapomnieć o zbliżającym się terminie końca polisy i konieczne jest natychmiastowe wykupienie nowej ochrony. W obecnych czasach nie jest to problemem, gdyż OC wykupisz samemu bez konieczności spotykania się z agentem.  Zobacz, jak to zrobić!

Jak kupić OC przez internet?

W dzisiejszych czasach większość firm przeniosło swoją działalność do sieci, obsługując klientów przez internet. Dotyczy to również towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują możliwość wykupienia polisy bez konieczności wychodzenia z domu. Cały proces jest nieskomplikowany i ogranicza się tylko do wyboru odpowiedniej oferty i wysłania wniosku do towarzystwa. Mimo że taka transakcja nie powinna nikomu sprawić problemów, to czasami trudno zdecydować, który wariant ochrony jest najkorzystniejszy. Istnieją jednak narzędzia, dzięki którym porównasz ze sobą oferty od różnych towarzystw i sprawdzisz, w której firmie dostaniesz najkorzystniejszą cenę. Jednym z nich jest kalkulator OC/AC to internetowe narzędzie udostępniane w serwisie ubezpieczeniowym rankomat.pl, które przeanalizuje dla Ciebie polisy i pomoże Ci wybrać najlepszą.

Jak działa kalkulator OC?

Samodzielne porównywanie produktów ubezpieczeniowych wymaga sporo czasu oraz znajomości branży. Nie każdy bowiem wie na jakie parametry zwracać uwagę podczas wyboru najlepszego ubezpieczenia. Kalkulator rozwiązuje ten problem, gdyż automatycznie przeanalizuje dla Ciebie oferty pod kątem ceny i zakresu ochrony. Narzędzie to jest intuicyjne w obsłudze i ogranicza się jedynie o wypełnienie krótkiego formularza preferencyjnego. Na tej podstawie kalkulator sprawdzi, które towarzystwa mogą Ci zaproponować ubezpieczenia zgodne z Twoimi oczekiwaniami. W porównywarce masz też możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty oraz promocjami przygotowanymi specjalnie dla klientów online.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora?

Internet to spore ułatwienie w życiu, gdyż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Aby kupić ubezpieczenie nie musisz się już umawiać na spotkanie z agentem i odwiedzać stacjonarnego biura. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza gdy trudno Ci znaleźć czas w ciągu dnia, aby osobiście zawitać do siedziby firmy. Korzystanie z kalkulatora OC i AC niesie za sobą też wiele innych zalet. Do najważniejszych zaliczają się:

  • Prosta obsługa – cały proces wyszukiwania ogranicza się do uzupełnienia formularza i podania w nim swoich danych oraz informacji o samochodzie.
  • Funkcjonalność – w kalkulatorze możesz sam określić, jakiej ochrony potrzebujesz i wybrać, które elementy mają być zawarte w polisie.
  • Oszczędność – narzędzie ma dostęp do rozbudowanej bazy najlepszych towarzystw działających na rynku. W ciągu kilku sekund przeanalizuje dla Ciebie oferty i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania.

Kalkulator został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej ułatwić znalezienie dobrego ubezpieczenia. Oprócz tego, że generuje wyniki najlepszych ofert, to umożliwia szybki zakup polisy. Wystarczy przejść do danego produktu i dopełnić formalności bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Dlaczego warto kupić OC za pomocą kalkulatora?

Zakup  polisy u agenta wiąże się z wyższą ceną ze względu na pobierane prowizje. Decydując się na nabycie ubezpieczenia za pośrednictwem kalkulatora możesz sporo zaoszczędzić. Polisy pochodzą prosto od towarzystw i  nie są objęte dodatkową prowizją, dlatego nie musisz się martwić o wysokie koszty. Dodatkowo klienci online mają dostęp do specjalnych promocji i zniżek, z których nie można skorzystać w standardowej ofercie przygotowanej przez agenta.

Kalkulator OC i AC to nowoczesne narzędzie do analizowania i porównywania ubezpieczeń. Posiada wiele przydatnych funkcji, które pozwolą Ci samodzielnie zaprojektować polisę o określonym zakresie ochrony. Po wyborze odpowiedniej oferty możesz ją od razu wykupić i wszystkie formalności załatwić wygodnie przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.