Listwy przypodłogowe w stylu klasycznym i nowoczesnym

Dzisiejsza sztuka aranżacji i projektowania wnętrz nabiera dynamiki dając niemal nieograniczone możliwości dla wyobraźni oraz osobistego poczucia piękna i estetyki.
Są to nasze pragnienia, pasje które chcemy zrealizować wyrażając siebie, swój styl i charakter. Bez wyrażania swoich wewnętrznych pragnień, poczucia piękna nasze życie stanie się nudne i bezbarwne. Należy realizować swoje pasje designerskie, aby żyło nam się komfortowo, funkcjonalnie z poczuciem luksusu. Dotyczy to zarówno naszego miejsca zamieszkania domu-mieszkania jak i biura czy miejsca pracy. Aranżacja wnętrza we współczesnych czasach to także oferowanie modnych i stylowych warunków do życia.

Dzisiejsza sztuka aranżacji i projektowania wnętrz nabiera dynamiki dając niemal nieograniczone możliwości dla wyobraźni oraz osobistego poczucia piękna i estetyki. Są to nasze pragnienia, pasje które chcemy zrealizować wyrażając siebie, swój styl i charakter. Bez wyrażania swoich wewnętrznych pragnień, poczucia piękna nasze życie stanie się nudne i bezbarwne. Należy realizować swoje pasje designerskie, aby żyło nam się komfortowo, funkcjonalnie z poczuciem luksusu. Dotyczy to zarówno naszego miejsca zamieszkania domu-mieszkania jak i biura czy miejsca pracy. Aranżacja wnętrza we współczesnych czasach to także oferowanie modnych i stylowych warunków do życia.

Gdzie kupić listwy przypodłogowe?

Profesjonalne sklepy ze sztukaterią dekoracyjną stanowią właśnie taki naturalny fundament dla wyrażenia i spełnienia swoich marzeń o pięknym wnętrzu w naszym wymarzonym M w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Doskonałym partnerem do odniesienia i spełnienia swoich marzeń jest sklep internetowy www.Dekorplanet.pl , który spełnia wszystkie kryteria firmy godnej polecenia. Jest to firma która współpracuje z najlepszymi z najlepszych. Firmami produkującymi sztukaterię dekoracyjną z najlepszych materiałów na najwyższym poziomie. Firma która słucha potrzeb swoich klientów i jest niezwykle otwarta na współpracę. Specjalizuje się w oferowaniu całej gamy produktów z grupy sztukaterii dekoracyjnej zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Cechy listew przypodłogowych

W dzisiejszym artykule jednak skoncentrujemy się na listwach przypodłogowych zwanych również listwami podłogowymi. Bardzo często klienci koncentrują się wyłącznie nad wyborem podłogi nie zastanawiając się nad jej wykończeniem. A to właśnie jeden z najistotniejszych elementów precyzyjnego i estetycznego wykończenia domu/mieszkania czy biura. Dlatego właśnie w ofercie sklepu www.Dekorplanet.pl występuje bardzo szeroka oferta oryginalnych i stylowych listew przypodłogowych, które pięknie wykończą podłogi na styku ze ścianą. Listwy występują w przeróżnych wymiarach tak więc można je dopasować do swoich potrzeb i wymogów. Jeśli państwo chcecie możecie je pomalować na wymarzony kolor lub taki, który idealnie dopasuje się do wnętrza projektowanej aranżacji. Większość z listew podłogowych posiada także miejsce na ukrycie okablowania czy przewodów. Można więc swobodnie wybierać listwy do swoich potrzeb i stylu klasycznego czy bardziej nowoczesnego. Nowoczesne listwy podłogowe to zazwyczaj proste, schodkowe i gładkie listwy bez żadnych zdobień. Listwy przypodłogowe występują także jako listwy oświetleniowe wyjątkowo designerskie i oryginalne listwy na które każdy zwróci uwagę. Listwy oświetleniowe LED dodają stylu i niesamowitego klimatu, a delikatnie rozproszone światło podświetli pomieszczenie, doda nastroju i wyjątkowego klimatu, a to wszystko przy niskim zużyciu energii. Styl klasyczny to zazwyczaj listwy z wieloma przetłoczeniami i wybrzuszeniami, które posiadają także subtelne frezowania. W kwestii mody styl klasyczny jest ponadczasowy jest to styl do którego zawsze będziemy wracać nawet w dalekiej przyszłości. W ofercie sklepu występują przypodłogowe listwy z białego i twardego polimeru, polistyrenu, listwy drewniane, MDF, oraz aluminiowe.

Droższe ale bardzo przydatne i pomocne są także listwy FLEX “ elastyczne” , które służą do wykończenia nierównych i krzywych ścian, a także wszelakich zaokrągleń i półkolumn. Jest to listwa wykonana ze specjalnego materiału o wysokiej gęstości, która jest bardzo giętka i praktycznie nie da się jej złamać. Do bardzo ciekawych i szalenie praktycznych listew podłogowych którą chcemy jeszcze państwu przedstawić należy model SX171 COVER SKIRTING producenta Orac Decor. Ta wyjątkowa listwa została tak wyprofilowana, aby szybko i sprawnie można było zakryć stary cokół bez potrzeby demontażu. Listwa gładka bez wzorów do szybkiej metamorfozy naszego wnętrza. Tak więc dobór listew jest możliwy pod każde indywidualne potrzeby i gusta. Listwy przypodłogowe z tworzywa takiego jak polimery czy duropolimery są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a co ważne wodoodporne i odporne na wilgoć. Tak więc listwy podłogowe także możemy stosować w miejscach mniej przyjaznych takich jak łazienki, czy kuchnie. Listwy podłogowe z tworzyw montowane są wyłącznie za pomocą specjalistycznego kleju montażowego dedykowanego przez konkretnego producenta, który daje gwarancję trwałości montażu i produktu. Stosowane są także kleje łączeniowe, które zapewniają idealne łączenie listew, tworząc jeden estetyczny monolit.Kiedy więc mamy wątpliwości i trudno nam się zdecydować nad wyborem jak wykończyć swój dom, mieszkanie, biuro czy hotel to warto zaufać profesjonalistom, którzy doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej listwy podłogowej. Proponują towar z najwyższej półki za rozsądną cenę, ale co najważniejsze stylowy i oryginalny, który posłuży nam wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.