Dlaczego mamy być niezadowoleni ze swojego życia intymnego? Czas to zmienić

Jako marka oferująca klientom gadżety erotyczne, chcemy dostarczyć im coś więcej. Dlatego właśnie tak mocno stawiamy na edukację seksualną. Postanowiliśmy zorganizować cykliczne darmowe spotkania z seksuologiem. W dalszej części wpisu poznacie szczegóły.

Chcemy dawać nie tylko narzędzia, ale również wiedzę

Świadomość seksualna jest niesamowicie istotna w naszym życiu, dlatego powinniśmy przestać się tego wstydzić i nie unikać tematów związanych z seksem. Dlaczego tak ciężko porusza nam się takie tematy? Właśnie przez to, że utarły się one jako kwestie tabu, o których się nie mówi. Mamy XXI wiek i ogromne możliwości w tej kwestii, dlaczego więc mamy być niezadowoleni ze swojego życia intymnego? Mamy między innymi ogromną pomoc ze strony specjalistów, którzy mogą się z nami podzielić imponującą i profesjonalną wiedzą, a mimo to tak rzadko decydujemy się z tego skorzystać. Mamy tak zaawansowane technologicznie gadżety, a wstydzimy się ich użyć. Jako butik erotyczny, którego misją jest dawanie klientom nie tylko narzędzi, ale również wiedzy, postanowiliśmy wyjść z inicjatywą darmowych konsultacji ze specjalistą.

Porady seksuologiczne w N69.pl

Na naszym profilu na Instagramie N69 cyklicznie co dwa tygodnie odbywają się transmisje na żywo, podczas których seksuolog Izabela Jung przez godzinę odpowiada na zadane przez Was pytania i udziela Wam porad seksuologicznych. Pytania możecie wcześniej nadsyłać do nas w wiadomości prywatnej na naszym profilu. Każde spotkanie dotyczy innej tematyki, a wszystkie dobierane jest zgodnie z Waszymi prośbami i największym zapotrzebowaniem. Jeśli macie kwestię, która Was nurtuje, a z różnych przyczyn postanowiliście zamieść ją pod dywan, teraz macie okazję zasięgnąć opinii eksperta. 

Cieszcie się seksem z najlepszymi gadżetami światowych marek

Dlaczego to dla nas takie ważne? Przede wszystkim chcemy, żeby ludzie cieszyli się seksem, wiedzieli jak to robić, pozbyli się swoich obaw związanych ze stosunkiem, cieszyli się udaną relacją, bo nie oszukujmy się, seks ma duży wpływ na cały związek. Wielu parom pomogły gadżety erotyczne dla par, zwłaszcza te najlepszych marek takich jak wibratory LELO czy Svakom, dlatego seksuolodzy często radzą swoim podopiecznym, by udali się oni właśnie do butiku erotycznego. Dzięki temu mogli poznać się na nowo, otworzyć na swoje potrzeby, a także pozbyć się problemu z brakiem orgazmu, czy zbyt szybkim finałem. Edukacja seksualna jest bardzo istotna, dlatego powinniśmy chłonąć wiedzę na ten temat niezależnie od wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.